Wakacyjna joga w plenerze

Skomentuj (8)

Na wakacyjne zajęcia jogi w plenerze zaprasza wszystkich – początkujących i zaawansowanych – Siedlisko Lubicz.

Wakacyjne zajęcia jogi w plenerze odbywać się będą w parku Siedliska Lubicz w Kazimierzu Dolnym (przy szlaku do Wąwozu Korzeniowego) codziennie począwszy od 25 lipca. Ćwiczenia będą trwały 1,5 godziny. (godziny do uzgodnienia z uczestnikami)

- Podczas sesji praktykować będziemy podstawowe techniki asan i ćwiczeń oddechowych – mówią organizatorzy.

Do ćwiczeń niezbędne jest przyniesienie własnych mat, jeżeli ktoś nie posiada, jest możliwość wypożyczenia w recepcji Siedliska Lubicz.

Chęć uczestnictwa w ćwiczeniach należy zgłosić najpóźniej do godz. 18.00 w dzień poprzedzający zajęcia pod nr tel. 607 101 722

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • kasia
  czy zajęcia będą również w sierpniu?

  pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 • Agnieszka
  Mam nadzieję że w końcu będzie można poćwiczyć. Jestem bardzo ciekawa czy uda się z pogodą :)
 • pijany znad Grodarza
  Czy zdarzyło ci się odesłać kogoś "do diabła"? Oglądać "Gwiezdne wojny" lub "E.T."? Słuchać Beatlesów, Jacksona, Springsteena albo The Doors i Pink Floyd? Jeśli tak, jesteś zagrożona/zagrożony duchowo i być może wymagasz interwencji egzorcysty. To nie dowcip, to ulotka diecezji warszawsko-praskiej, która stała się przebojem internetu. Jej autor, ks. dr Przemysław Sawa, egzorcysta i dyrektor Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Bielsku-Białej, tak tłumaczył wtedy portalowi Katolik.pl cel, jakiemu służy: "Wspomniany dokument powstał z potrzeby właściwego przygotowania ludzi do modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne".

  W samej ulotce można przeczytać, że „rozmaite praktyki otwierają człowieka na wpływ duchów złych”. Jakie praktyki, to można odkryć za pomocą 60 pytań z ulotki: „Czy uprawiałeś sztuki walki lub jogę?”; „Czy wymawiałeś imiona innych bogów? (np. Makumba - bóstwo afrykańskie)”, „Czy odsyłałeś kogoś »do diabła «?”, „Czy posiadałeś słoniki »na szczęście «?”, „Czy uczestniczyłeś w Halloween?”
  No, no.
 • Gosia
  Dzięki. z zainteresowaniem przeczytam.Egzorcystę mamy w Wąwolnicy , Harrego Potterta na półkach a w głowach i sercach własny ŚWIAT.
 • pijany znad Grodarza
  http://wyborcza.pl/1,75478,14256142,Egzorcysci_na_Jasnej_Gorze___Przybywa_opetan__Podprogowa.html
 • pijany znad Grodarza
  @ Gosia. To nie są moje przemyslenia. To cytat z kazania tegoż ksiedza na Jasnej Gorze. Odbywało sie wtedy SYMPOZJUM egzorcystów.
 • Gosia
  A ja z radością zauważam, że budzimy się na prastare formy i mądrości. Masz racje, nostalgiczne są Twoje przemyślenia, tak jak zamknięte na obecne czasy są stwierdzenbia ks. Grefkowicza. na jego temat się nie wypowiadam bo niewiele wiem ale cieszę się , że Kazimierz jest otwarty na duchowe doznania.
 • pijany znad Grodarza

  Ks. Grefkowicz zauważył, że bardzo niebezpieczną formą „niszczenia dzieci” jest wciąż bardzo duże zainteresowanie Harrym Potterem, który cieszy się ogromną popularnością. - Nawet nie zdajemy sobie sprawy jaki to ma wpływ na dzieci. One uczą się czarów, nawiązywania relacji i kontaktu ze złym duchem, a skutki tego są tragiczne - twierdzi kapłan. Zwraca także uwagę na propagowanie wśród młodzieży różnych sztuk walki. - Nie chodzi tu o sporty walki, ale sztuki, które zawierają formy rytualne wywodzące się z religii Wschodu - stwierdził egzorcysta. Dodał, że niebezpieczne są także różne propozycje, tak modne dzisiaj, jak joga czy inne medytacje. Jako niebezpieczne ks. Grefkowicz wymienia np. feng shui, czyli starożytną praktykę planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę