Wakacyjna joga w plenerze

Skomentuj (8)

Na wakacyjne zajęcia jogi w plenerze zaprasza wszystkich – początkujących i zaawansowanych – Siedlisko Lubicz.

Wakacyjne zajęcia jogi w plenerze odbywać się będą w parku Siedliska Lubicz w Kazimierzu Dolnym (przy szlaku do Wąwozu Korzeniowego) codziennie począwszy od 25 lipca. Ćwiczenia będą trwały 1,5 godziny. (godziny do uzgodnienia z uczestnikami)

- Podczas sesji praktykować będziemy podstawowe techniki asan i ćwiczeń oddechowych – mówią organizatorzy.

Do ćwiczeń niezbędne jest przyniesienie własnych mat, jeżeli ktoś nie posiada, jest możliwość wypożyczenia w recepcji Siedliska Lubicz.

Chęć uczestnictwa w ćwiczeniach należy zgłosić najpóźniej do godz. 18.00 w dzień poprzedzający zajęcia pod nr tel. 607 101 722

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • kasia
  czy zajęcia będą również w sierpniu?

  pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
 • Agnieszka
  Mam nadzieję że w końcu będzie można poćwiczyć. Jestem bardzo ciekawa czy uda się z pogodą :)
 • pijany znad Grodarza
  Czy zdarzyło ci się odesłać kogoś "do diabła"? Oglądać "Gwiezdne wojny" lub "E.T."? Słuchać Beatlesów, Jacksona, Springsteena albo The Doors i Pink Floyd? Jeśli tak, jesteś zagrożona/zagrożony duchowo i być może wymagasz interwencji egzorcysty. To nie dowcip, to ulotka diecezji warszawsko-praskiej, która stała się przebojem internetu. Jej autor, ks. dr Przemysław Sawa, egzorcysta i dyrektor Diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Bielsku-Białej, tak tłumaczył wtedy portalowi Katolik.pl cel, jakiemu służy: "Wspomniany dokument powstał z potrzeby właściwego przygotowania ludzi do modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne".

  W samej ulotce można przeczytać, że „rozmaite praktyki otwierają człowieka na wpływ duchów złych”. Jakie praktyki, to można odkryć za pomocą 60 pytań z ulotki: „Czy uprawiałeś sztuki walki lub jogę?”; „Czy wymawiałeś imiona innych bogów? (np. Makumba - bóstwo afrykańskie)”, „Czy odsyłałeś kogoś »do diabła «?”, „Czy posiadałeś słoniki »na szczęście «?”, „Czy uczestniczyłeś w Halloween?”
  No, no.
 • Gosia
  Dzięki. z zainteresowaniem przeczytam.Egzorcystę mamy w Wąwolnicy , Harrego Potterta na półkach a w głowach i sercach własny ŚWIAT.
 • pijany znad Grodarza
  http://wyborcza.pl/1,75478,14256142,Egzorcysci_na_Jasnej_Gorze___Przybywa_opetan__Podprogowa.html
 • pijany znad Grodarza
  @ Gosia. To nie są moje przemyslenia. To cytat z kazania tegoż ksiedza na Jasnej Gorze. Odbywało sie wtedy SYMPOZJUM egzorcystów.
 • Gosia
  A ja z radością zauważam, że budzimy się na prastare formy i mądrości. Masz racje, nostalgiczne są Twoje przemyślenia, tak jak zamknięte na obecne czasy są stwierdzenbia ks. Grefkowicza. na jego temat się nie wypowiadam bo niewiele wiem ale cieszę się , że Kazimierz jest otwarty na duchowe doznania.
 • pijany znad Grodarza

  Ks. Grefkowicz zauważył, że bardzo niebezpieczną formą „niszczenia dzieci” jest wciąż bardzo duże zainteresowanie Harrym Potterem, który cieszy się ogromną popularnością. - Nawet nie zdajemy sobie sprawy jaki to ma wpływ na dzieci. One uczą się czarów, nawiązywania relacji i kontaktu ze złym duchem, a skutki tego są tragiczne - twierdzi kapłan. Zwraca także uwagę na propagowanie wśród młodzieży różnych sztuk walki. - Nie chodzi tu o sporty walki, ale sztuki, które zawierają formy rytualne wywodzące się z religii Wschodu - stwierdził egzorcysta. Dodał, że niebezpieczne są także różne propozycje, tak modne dzisiaj, jak joga czy inne medytacje. Jako niebezpieczne ks. Grefkowicz wymienia np. feng shui, czyli starożytną praktykę planowania w celu osiągnięcia zgodności ze środowiskiem naturalnym.

Mapa

Agroturystyka

Siedlisko Lubicz - Eko Park


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę