W tango (video)

zobacz więcej (7)

W sobotni wieczór Rynkiem powoli acz konsekwentnie zawładnęło tango. W Kazimierzu nad Wisłą zapadła I Noc Tanga Argentyńskiego Noche de Tango.

W sobotni wieczór kazimierskim Rynkiem powoli acz konsekwentnie zawładnęło tango. Najpierw wpłynęło na scenę razem z Agnieszką Kowalczyk wokalistką i propagatorką tanga w Kielcach. W jej wykonaniu usłyszeliśmy najpiękniejsze tanga przed i powojenne oraz współczesne w nowych aranżacjach. Artystce towarzyszyli muzycy: Witek Góral - gitary, Rafał Gęborek - trąbka, Michał Braszak - kontrabas, Gertruda Szymańska - perkusja.

Koncert był opowieścią o emocjach pomiędzy kobietą i mężczyzną – napięcie, oddalenie, bliskość – czyli o tym, co w tangu ekscytuje, co w tangu najważniejsze.

Jej koncert „W tango” był niejako wstępem do ciut późniejszej nocy tanga, która potrwać miała do godziny drugiej. I nie mogło być inaczej, bo kiedy idzie się w tango, to nie wraca się wcześniej…

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Pokaż stopkę