W tango (video)

zobacz więcej (7)

W sobotni wieczór Rynkiem powoli acz konsekwentnie zawładnęło tango. W Kazimierzu nad Wisłą zapadła I Noc Tanga Argentyńskiego Noche de Tango.

W sobotni wieczór kazimierskim Rynkiem powoli acz konsekwentnie zawładnęło tango. Najpierw wpłynęło na scenę razem z Agnieszką Kowalczyk wokalistką i propagatorką tanga w Kielcach. W jej wykonaniu usłyszeliśmy najpiękniejsze tanga przed i powojenne oraz współczesne w nowych aranżacjach. Artystce towarzyszyli muzycy: Witek Góral - gitary, Rafał Gęborek - trąbka, Michał Braszak - kontrabas, Gertruda Szymańska - perkusja.

Koncert był opowieścią o emocjach pomiędzy kobietą i mężczyzną – napięcie, oddalenie, bliskość – czyli o tym, co w tangu ekscytuje, co w tangu najważniejsze.

Jej koncert „W tango” był niejako wstępem do ciut późniejszej nocy tanga, która potrwać miała do godziny drugiej. I nie mogło być inaczej, bo kiedy idzie się w tango, to nie wraca się wcześniej…

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę