W rytmie serca zaprasza na plan

Wszystko wskazuje na to, że powstanie piąty sezon serialu „W rytmie serca”. W nadchodzącym tygodniu ekipa filmowa po raz kolejny zawita do Kazimierza Dolnego!

Oficjalnego potwierdzenia nadal nie ma, jednak wszystko wskazuje na to, że piąty sezon serialu z Kazimierzem Dolnym w tle, „W rytmie serca” powstanie. Już od poniedziałku w Miasteczku możemy wypatrywać aktorów, realizatorów oraz oczywiście chwilowych utrudnień w miejscach, gdzie będą kręcone sceny.

Tradycyjnie w Miasteczku pojawią się aktorzy tworzący stałą obsadę serialu, ale nie zabraknie też nowych twarzy. Jedną z nich będzie Julia Wróblewska, która wcieli się w postać gwiazdy. Najprawdopodobniej zawita ona do Kazimierza z koncertem. I to właśnie do tych scen potrzebnych jest ok. 200 statystów. Stąd apel, który wystosował na Facebooku Igor Sydov.

- Szanowni Państwo -  młodzieży szkolna Kazimierza Dolnego i okolic bliższych i dalszych, serdecznie zapraszamy do Kazimierza Dolnego (11 czerwca - wtorek), gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody, na terenie gotyckiego zamku królewskiego - realizowane będą sceny do serialu: "W rytmie serca" - pisze na swoim profilu FB Igor Sydov. - Zainteresowane i dyspozycyjne osoby w wieku 16 - 20 lat, bardzo proszę o wysłanie zgłoszenia w wiadomości prywatnej FB: Igor Sydov.

W zgłoszeniu należy wpisać: Zamek. A dodatkowo podać imię i nazwisko, wiek, numer telefonu a także dołączyć zdjęcia z widoczną twarzą i sylwetką.

- Potrzebujemy niezmierzonej ilości prze fajnej kazimierskiej młodzieży – podsumowuje Igor Sydov.

Jaka scena powstanie na kazimierskim Zamku? Realizatorzy serialu póki co nie zdradzają żadnych konkretnych szczegółów. Oprócz dziedzińca zamkowego, ekipa filmowa pojawi się także m.in. na Rynku i na ulicy Senatorskiej. Zdjęcia potrwają pięć dni.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę