W rytmie serca zaprasza na plan

Wszystko wskazuje na to, że powstanie piąty sezon serialu „W rytmie serca”. W nadchodzącym tygodniu ekipa filmowa po raz kolejny zawita do Kazimierza Dolnego!

Oficjalnego potwierdzenia nadal nie ma, jednak wszystko wskazuje na to, że piąty sezon serialu z Kazimierzem Dolnym w tle, „W rytmie serca” powstanie. Już od poniedziałku w Miasteczku możemy wypatrywać aktorów, realizatorów oraz oczywiście chwilowych utrudnień w miejscach, gdzie będą kręcone sceny.

Tradycyjnie w Miasteczku pojawią się aktorzy tworzący stałą obsadę serialu, ale nie zabraknie też nowych twarzy. Jedną z nich będzie Julia Wróblewska, która wcieli się w postać gwiazdy. Najprawdopodobniej zawita ona do Kazimierza z koncertem. I to właśnie do tych scen potrzebnych jest ok. 200 statystów. Stąd apel, który wystosował na Facebooku Igor Sydov.

- Szanowni Państwo -  młodzieży szkolna Kazimierza Dolnego i okolic bliższych i dalszych, serdecznie zapraszamy do Kazimierza Dolnego (11 czerwca - wtorek), gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody, na terenie gotyckiego zamku królewskiego - realizowane będą sceny do serialu: "W rytmie serca" - pisze na swoim profilu FB Igor Sydov. - Zainteresowane i dyspozycyjne osoby w wieku 16 - 20 lat, bardzo proszę o wysłanie zgłoszenia w wiadomości prywatnej FB: Igor Sydov.

W zgłoszeniu należy wpisać: Zamek. A dodatkowo podać imię i nazwisko, wiek, numer telefonu a także dołączyć zdjęcia z widoczną twarzą i sylwetką.

- Potrzebujemy niezmierzonej ilości prze fajnej kazimierskiej młodzieży – podsumowuje Igor Sydov.

Jaka scena powstanie na kazimierskim Zamku? Realizatorzy serialu póki co nie zdradzają żadnych konkretnych szczegółów. Oprócz dziedzińca zamkowego, ekipa filmowa pojawi się także m.in. na Rynku i na ulicy Senatorskiej. Zdjęcia potrwają pięć dni.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę