W rytmie serca dla Syrii

Skomentuj (8)

Fotosy aktorów występujących w serialu „W rytmie serca” wystawiono na aukcję w ramach akcji „Lubelszczyzna dla Syrii”. Inicjatorką aukcji "Licytacja w rytmie serca" jest młoda kazimierzanka Marlena Owczarek, która statystuje w kazimierskim serialu od początku jego realizacji w Kazimierzu.

Fotografie z autografami Mateusza Damięckiego, Marii Dębskiej, Artura Żmijewskiego, Antoniego Pawlickiego z realizowanego w Kazimierzu serialu "W rytmie serca" wystawiono na aukcję zorganizowaną przez młodzież z puławskiego Zespołu Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na rzecz dzieci z Syrii.

- W Syrii trwa wojna i to właśnie dzieci cierpią najbardziej. Dlatego chcemy ich wesprzeć chociaż tak: dając pieniądze na jedzenie, ubrania czy niezbędne rzeczy do przeżycia – mówi Marlena Owczarek z Kazimierza, uczennica Zespołu Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej. – Dziękujemy za otrzymane zdjęcia obsadzie serialu oraz reżyserowi Marcinowi Gałczyńskiemu za pomoc realizacji naszego przedsięwzięcia.

Aukcja jest częścią programu „Otwieramy serca dla syryjskich dzieci" realizowanego w szkole od kilku miesięcy w ramach większego projektu „Lubelszczyzna dla Syrii”. Jej inicjatorką jest kazimierzanka Marlena Owczarek, która na planie serialu „W rytmie serca” jako statystka pojawia się od pierwszych serialowych zdjęć realizowanych w Kazimierzu. Udało jej się nawet wystąpić w jednym z epizodów zrealizowanych w studiu w Warszawie. 

- Czym jest dla mnie statystowanie w serialu „W rytmie serca”? Wielką przygodą, okazją do poznania tego, jak się robi serial od podszewki a także okazją do przebywania na planie obok aktorów czy obsady – mówi Marlena Owczarek. – Na planie zdjęciowym panuje świetna i miła atmosfera. To niezapomniane przeżycie uczestniczyć w realizacji "W rytmie serca".

Akcja "Licytacja w rytmie serca" trwa do 20 marca do godziny 14.00 na profilu społecznościowym Facebook.

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (8)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę