Video Kazimierz na rocznicę

Skomentuj (18)
Minęły 3 lata działalności Kazimierskiego Portalu Internetowego. Z tej okazji przygotowaliśmy nową funkcję w serwisie. Od dzisiaj wybrane działy będą zawierały filmy video obrazujące opisywany temat.

 

Oficjalną datą powstania Kazimierskigo Portalu Internetowego jest 24 luty 2003 roku. Dzień ten poprzedzały kilkumiesięczne przygotowania technologii, zdjęć i treści opisujących zabytki i atrakcje Kazimierza Dolnego. Pierwsze dni istnienia portalu to oglądalność rzędu kilku wizyt dziennie, po tygodniu, kilkadziesiąt, po miesiącu kilkaset... Dzisiaj odwiedza nas nawet 70 000 osób miesięcznie.

Początkowe miesiące działalności to Katarzyna i Kamil Rucińscy, którzy w wolnych chwilach wzbogacali  serwis o nowe wiadomości i dodatkowe funkcje.

Obecnie to przede wszystkim stały i zgrany 4 osobowy zespół:

Anna Ewa Soria – redaktor naczelna, która jest autorką większości bieżących informacji w portalu, dba o aktualne zapowiedzi wydarzeń, czyli trzyma „rękę na pulsie kazimierskiego życia”

Mateusz Stachyra – fotograf, ale również account manager, który odpowiada za kontakt z lokalnymi klientami portalu. Ostatnio również filmowiec, o czym będzie za moment...

Kamil Ruciński, czyli w sumie ja ;-) Można mnie nazwać właścicielem serwisu, a bardziej tym, który wymyśla coraz to nowe funkcje w portalu i wdraża je technicznie, co czasami przeraża Anię i Mateusza.

Czwartą „osobą” jesteście Wy - Czytelnicy. Często dostarczacie nam materiałów na wiadomości, powiadamiacie o imprezach w miasteczku i ogólnie czasem pochwalicie, a czasem skarcicie w komentarzach.

Przy okazji rocznicy przygotowaliśmy niespodziankę - krótkie filmy video obrazujące niektóre kazimierskie zabytki, a docelowo nawet bieżące wiadomości (koncerty, imprezy).

Przykładowy film:

Więcej w dziale Zabytki.

Pozdrawiam i zaczynamy 4 rok działalności !

Kamil Ruciński

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę