U Fryzjera po raz pierwszy

Skomentuj (2)

To będzie ich absolutny debiut w Kazimierzu. Na deskach Knajpy U Fryzjera w sobotę 23 maja o godzinie 20.00 wystąpi czwórka klasycznie wykształconych muzyków w nie tylko żydowskim repertuarze, czyli - Meadow Quartet. Zapraszamy.

Meadow Quartet to powstała w początkach tego roku formacja złożona ze studentów gdańskiej Akademii Muzycznej mieszczącej się przy ulicy Łąkowej, co już trochę wyjaśnia. Zespół tworzy czwórka młodych muzyków:


Marcin Malinowski – klarnet
Michał Piwowarczyk – altówka
Piotr Skowroński – akordeon
Jarosław Stokowski – kontrabas

– których połączyła fascynacja muzyką żydowską twórcy i lidera zespołu Marcina Malinowskiego, swego czasu także lidera dobrze znanej w Kazimierzu kapeli Rzeszów Klezmer Band. Choć ich repertuar opiera się na korzeniach żydowskich, zawiera również w sobie elementy jazzu i awangardy, szczególnie XX wiecznej, o czym będziemy się mogli przekonać już w sobotę podczas koncertu w Knajpie U Fryzjera. Zapraszamy!

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę