Szczególnie smaczne wydarzenie

Październikowy sezon kulturalny  w Korzeniowej rozpocznie się szczególnie smacznym wydarzeniem. Jakub Kusior zagra koncert niezwykle pięknie wpisujący się w otaczającą nas jesień. Podróż muzyczna zamknięta jedynie wokalem i gitarą, w którą nas zabierze, zaskoczy i zaczaruje wielu.

Jakub Kusior to młody i piekielnie zdolny kompozytor, wokalista i gitarzysta, który specjalizuje się w technice gry zwanej fingerstyle. W 2013 roku wydał swój debiutancki, w pełni instrumentalny album „Step by Step”, na którym zawarł dziesięć autorskich kompozycji. W roku ubiegłym Kuba okrył, że chce śpiewać. Zaczął też pisać teksty, a skutkiem jego słowno-muzycznych eksperymentów jest materiał „Far Away EP”, z którego pochodzi singiel „Kiedy”.

Koncert Kusiora polecamy szczególnie fanom Skubasa oraz miłośnikom spokojniejszych klimatów z pogranicza rozbudowanego muzycznie popu oraz folku.

Wokół koncertu nowe smaki, zapachy i koncertowe menu. Zapraszamy z głębi korzeniowego serca.

Czas: 10 października godz. 19.19
Miejsce: Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Bilety: Przystanek Korzeniowa w dniu koncertu. (10 zł)


Korzeń

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2020. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę