Szczególnie smaczne wydarzenie

Październikowy sezon kulturalny  w Korzeniowej rozpocznie się szczególnie smacznym wydarzeniem. Jakub Kusior zagra koncert niezwykle pięknie wpisujący się w otaczającą nas jesień. Podróż muzyczna zamknięta jedynie wokalem i gitarą, w którą nas zabierze, zaskoczy i zaczaruje wielu.

Jakub Kusior to młody i piekielnie zdolny kompozytor, wokalista i gitarzysta, który specjalizuje się w technice gry zwanej fingerstyle. W 2013 roku wydał swój debiutancki, w pełni instrumentalny album „Step by Step”, na którym zawarł dziesięć autorskich kompozycji. W roku ubiegłym Kuba okrył, że chce śpiewać. Zaczął też pisać teksty, a skutkiem jego słowno-muzycznych eksperymentów jest materiał „Far Away EP”, z którego pochodzi singiel „Kiedy”.

Koncert Kusiora polecamy szczególnie fanom Skubasa oraz miłośnikom spokojniejszych klimatów z pogranicza rozbudowanego muzycznie popu oraz folku.

Wokół koncertu nowe smaki, zapachy i koncertowe menu. Zapraszamy z głębi korzeniowego serca.

Czas: 10 października godz. 19.19
Miejsce: Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Bilety: Przystanek Korzeniowa w dniu koncertu. (10 zł)


Korzeń

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę