Sylwester 2015/2016 w Kazimierzu Dolnym

Na sylwestra zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Właściciele obiektów noclegowych już czekają ze świetnymi ofertami. Prezentujemy je poniżej.

Na sylwestrowy pobyt zaprasza Hotel „Zajazd Piastowski”. Gwoździem programu będzie oczywiście bal sylwestrowy przy muzyce na żywo. Na kolejne dni nowego roku także przygotowano atrakcje – kulig i możliwość relaksu w strefie odnowy biologicznej.

Sylwester w Hotelu „Dwa Księżyce” będzie obejmował udział w balu oraz atrakcje przygotowane dla gości na kolejne dni pobytu. W programie nie mogło zabraknąć zwiedzania pięknego Kazimierza Dolnego w towarzystwie przewodnika, kuligu oraz wspólnego ogniska.

Nowy Rok można powitać też w pokojach i apartamentach Noce i Dnie. Dom położony jest na wzgórzu w pobliżu centrum, a z jego okien roztacza się piękna panorama miasteczka. W takim miejscu nie sposób więc będzie przegapić noworocznych fajerwerków.

Sylwestra można też spędzić w ciepłej atmosferze Domu Góreckich, który znajduje się blisko kazimierskiego Rynku. Gospodarze kuszą atrakcyjną ceną sylwestrowego pobytu.

Hotel**** „Pensjonat Kazimierski” zaprasza na Wyjątkowy Bal Sylwestrowy w kameralnym i eleganckim stylu. Tej nocy goście hotelu będą bawić się do białego rana przy muzyce na żywo, a stoły będą zastawione pysznymi daniami. Osoby, które przedłużą sylwestrowy pobyt, otrzymają możliwość relaksu w strefie odnowy biologicznej.

Sylwestrowy pobyt w Pensjonaciku Basia obejmuje czterodniowy wypoczynek. Na gości czekać będą noclegi w wygodnych pokojach. Na sylwestrową noc zaplanowano ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Będzie można również spróbować grzańca przyrządzanego według własnej receptury.

Pensjonat pod Wietrzną Górą przygotował ofertę obejmującą uroczystą kolację sylwestrową oraz noclegi w wygodnych pokojach. Goście obiektu mogą wybierać spośród dwóch wariantów cenowych – obejmujących śniadania lub całodzienne wyżywienie.

W Hotelu*** KAZIMIERZÓWKA rok 2015 będzie żegnany hucznym balem. Program wieczoru obejmuje zabawę z DJ-em oraz pokaz sztucznych ogni. Nie zabraknie oczywiście pysznego jedzenia! W ofercie hotelu znalazł się nie tylko udział w balu – istnieje również możliwość przedłużenia pobytu na kolejne dni.

Sylwestrowo-noworoczny pobyt w Domu Dziennikarza obejmuje noclegi wraz z wyżywieniem w formie śniadań oraz obiadokolacji. Ci z gości, którzy chcieliby we własnym zakresie zorganizować sylwestrową zabawę, mogą liczyć na udostępnienie sali a także sprzętu grającego za niewielką opłatą oraz przygotowanie menu.

Sylwestrowy pobyt organizuje też MONTIS Hotel & SPA***. Goście wezmą tam udział w balu do białego rana. Kolejne dni pobytu to czas relaksu podczas zabiegów upiększających i masaży. Pakiet obejmuje też nieograniczony wstęp do jacuzzi, sauny fińskiej oraz łaźni parowej.

Austeria Kazimierska oferuje sylwestrowy pakiet, którego cena obejmuje trzy noclegi oraz wyżywienie. Na gości czekać będą śniadania w formie bufetu oraz obiadokolacje.

Osoby, które szukają pokoju na sylwestra mogą skorzystać z oferty pensjonatu Pod Kasztanami. Do wynajęcia są pokoje dwuosobowe w dwóch opcjach cenowych – ze śniadaniami lub bez nich.

Nowy Rok można powitać też w KWASKOWA.PL, gdzie przygotowano atrakcyjne pakiety pobytowe na każdą kieszeń. W programie nie mogło zabraknąć oczywiście sylwestrowej imprezy. Ale to nie jedyne atrakcje, jakie oferuje Kwaskowa. Goście pensjonatu będą mogli wziąć udział na przykład w kuligu oraz noworocznym ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Wiatrakowo to miejsce, gdzie również można spędzić wspaniałego sylwestra. Cena pobytu obejmuje noworoczny brunch oraz prezent od gospodarzy – ognisko połączone z degustacją domowych nalewek. Chętni mogą skorzystać z dodatkowo płatnych atrakcji: kolacji sylwestrowej oraz warsztatów ceramicznych.

Sylwester w Siedlisku Lubicz obejmuje uroczystą kolację i imprezę, podczas której nie zabraknie pokazu sztucznych ogni. W Nowy Rok odbędzie się uroczyste śniadanie, a później kulig z pochodniami (lub przejażdżka bryczkami) zakończony ogniskiem.

Na sylwestra Łubinowe Wzgórze proponuje pakiet obejmujący cztery lub trzy noclegi. Goście pensjonatu będą mogli wziąć udział w uroczystej kolacji sylwestrowej. Dodatkowe atrakcje to między innymi możliwość zorganizowania kuligu oraz relaksujące masaże.

Pobyt w Domu Architekta SARP oznacza spędzenie sylwestra w samym sercu Kazimierza Dolnego. Do wyboru są trzy pakiety pobytowe – w ich cenę wliczono noclegi oraz śniadania i obiadokolacje. Dom Architekta organizuje też bal sylwestrowy, w którym mogą uczestniczyć też osoby nie nocujące w hotelu.

Sylwester w Willi Ima odbędzie się w klimacie kolorowych lat 70.! W programie pobytu znalazła się kolacja sylwestrowa oraz noworoczne ognisko w zaprzyjaźnionej leśniczówce. Goście willi będą mogli także relaksować się w saunie.

Ofertę na sylwestra przygotował Hotel GACA SPA. Nie mogło w niej zabraknąć sylwestrowego balu, podczas którego odbędą się wybory Królowej i Króla, oraz noworocznych fajerwerków. W cenę wliczono również nocleg oraz program animacyjny dla dzieci.

Przytulne Apartamenty Zacisze zapraszają do świętowania Nowego Roku. Gospodarze gwarantują doskonałe warunki pobytu oraz kosztów.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Sylwester 2015/2016. W treści newsa – jak zawsze – opisano najciekawsze sylwestrowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę