Świąteczny klimat w Kazimierzu Dolnym. W mieście pojawiły się iluminacje!

Coraz bliżej święta… Widać to również w Kazimierzu Dolnym. Oprócz tego, że w ostatnich dniach napadało dużo śniegu, to w najważniejszych punktach miasta pojawiły się świąteczne ozdoby, dzięki którym klimat Bożego Narodzenia jest tu zdecydowanie bardziej odczuwalny. Gdzie się wybrać i co zobaczyć?

Ostatnia lata pokazały, że turyści, którzy rezerwują noclegi na Lubelszczyźnie, najczęściej decydują się na Kazimierz Dolny. Największego oblężenia możemy spodziewać się przede wszystkim w sezonie letnim, ale również sezon jesienno-zimowy pokazuje, że zainteresowaniem pobytem w klimatycznym mieście, jest całkiem dobrze. Świadczy o tym chociażby Boże Narodzenie i Sylwester. W wielu obiektach już brakuje miejsc noclegowych, a jeśli chcemy coś jeszcze znaleźć, to tak naprawdę ostatni dobry moment, by to uczynić.


Świąteczne akcenty w Kazimierzu Dolnym


Po co przyjeżdżamy do Kazimierza Dolnego na święta? A chociażby ze względu na to, że panuje tu wspaniały klimat. O tym, że Boże Narodzenie coraz bliżej, możemy przekonać się chociażby na Rynku.


W weekend 10-11 grudnia odbył się tu niezwykły Jarmark Świąteczny. Dodatkowo, w tych najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscach, pojawiły się różnorodne iluminacje i co najważniejsze - choinka. Znajduje się ona w centralnym punkcie miasta, czyli na Rynku. Jest to żywa choinka, rozświetlona różnokolorowymi światełkami.


Oprócz niej, znajdziemy tu również sanie św. Mikołaja. Warto podkreślić również, że kawiarnie i restauracje serwują gościom dania ze świątecznego menu . Stoki narciarskie już w najbliższych dniach zakończą przygotowania do kolejnego sezonu narciarskiego, więc będzie to naprawdę wyjątkowe Boże Narodzenie!


Sprawdź noclegi w Kazimierzu Dolnym


SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę