Superauta w Kazimierzu!

Skomentuj (4)

Ferrari, Lamborghini, Rolls – Royce, Bentley, Ultima i inne. Trzydzieści superaut pojawi się dzisiaj w Kazimierzu, który obok Lublina, Nałęczowa, Świdnika, Puław i Ułęża znalazłsie na trasie imprezy motoryzacyjno-lifestylowej, łączącej turystykę̨ samochodową, rywalizację i ekskluzywny styl życia z zabawą i przygodą - Rage 2018.

W ramach tegorocznej edycji Rage w Miasteczku pojawi się trzydzieści aut uznawanych za najpiękniejsze w świecie. Będzie można podziwiać miedzy innymi Ferrari, Lamborghini, Rolls – Royce, Bentley, Ultima.

- Ideą Rage jest przygoda, zaskoczenie i realizacja zadań pozornie niemożliwych do zrealizowania. Załogi (kierowcy i piloci) jadący własnymi samochodami, przemierzają trasę według obranego przez siebie scenariusza, opierając się na ogólnych wytycznych organizatora. Większość punktów kontrolnych podczas Rage znajduje się w miejscach dostępnych dla publiczności, dzięki czemu stanowią unikalną atrakcję dla mieszkańców miast, w których są zorganizowane – piszą organizatorzy. Rage 2018 już od 12.00 szukajcie nas w Kazimierzu ! Do zobaczenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • elo elo
  A w ogóle to ktoś ich widział w tym luzackim festiwalowym kolorycie?
  Samochodów w mieście dzisiaj było sporo nie odróżniam tych co "uznawane za najpiękniejsze na świecie".
 • Bożenka
  Maybach na toruńskich numerach też się tam kręci ?
 • parobek proboszcza
  Powszechny dobrobyt, nieprzemijające pasmo sukcesów i radości
 • fdc
  Exluzywny styl życia... ale to pretensjonalne. Jazda moto złomem to dzisiaj nie przygoda ale konieczność i codzienność, a takie imprezy to obciach dla Kazimierza

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę