Srebrne medalistki z Kazimierza

Skomentuj (3)

Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 w Kazimierzu Dolnym Martyna Cholewa i Iga Żmuda w rozegranych w Hrubieszowie Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym zajęły bardzo dobre drugie miejsce i zdobyły srebrne medale.

W zawodach finałowych wystąpiło 12 najlepszych drużyn szkolnych województwa lubelskiego. Po drodze do medalu Martyna i Iga pokonały  SP Radzięcin 3:1, SP Podhorce 3:1, SP Strupin Duży 3:0. Niestety, w finale uległy faworytowi  SP3 Lubartów 0:3.

- To największy sukces szkolnej drużyny w historii szkoły, chciałbym serdecznie pogratulować dziewczętom i życzyć dalszych sukcesów – powiedział opiekun Kamil Wydra.

Przypomnijmy, że uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kazimierzu zdobyły wcześniej złoty medal Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.

szkoła

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.