Spotkanie z Zanussim

Skomentuj (7)

Zapraszamy do Bochotnicy na projekcję filmu w reż. Krzysztofa Zanussiego „Z dalekiego kraju”. Po filmie spotkanie z reżyserem.

Kanonizacja Jana Pawła II stała się okazją do przypomnienia filmu Krzysztofa Zanussiego o Ojcu Świętym „Z dalekiego kraju”. Projekcja filmu i spotkanie z reżyserem odbędą się 17 maja o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej w Bochotnicy.

W programie przewidziano także występ bochotnickiego Zespołu Folklorystycznego „Ekolki" oraz możliwość obejrzenia wnętrza budowanej właśnie w Bochotnicy kaplicy fundowanej przez państwa Zanussich.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu publikacji – cegiełek, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe budowy kaplicy oraz budowy środowiskowego placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Bochotnicy.

Organizatorzy: Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym oraz Szkoła Podstawowa w Bochotnicy.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • szok
  Ej wy dwa wytłumaczcie o co chodzi bo nie kumam .Pijany oni chyba herą chcą handlować albo mafia im za tę herę kasę zwinęła ha ha ha albo pochlał czy co?
 • pijany znad Grodarza
  @ Lolek Bolek.
  Zawile to napisaleś. Napisz po NASZEMU.
 • Lolek bolek
  Kasa na plac zabaw będzie zbierania bo wieś odmówiła szkole wsparcia finansowego. Wspólnota gruntowa z bandą starych moc herę chce zgarnąć całą kasę dla siebie. Lolek
 • xxx
  Ciekawe co jeszcze Pan Zanussi wymyśli,aby zdobyć pieniądze na budowę kaplicy i poprawić przy okazji swój wizerunek w oczach tut. społeczności, po ciekawej opinii jaką wystawił mieszkańcom, chyba nikt o tymnie zapomniał
 • pijany znad Grodarza
  @ Ab-Z.
  Z takimi, jak TY nie da się " zasypać rowów", bo SZALEJESZ.
 • Ab-Z
  @Pijany-nie szalej,zrób porządek gdzie indziej .
 • pijany znad Grodarza
  " Zasypywanie rowów" - NASTĄPIŁO.
  ps. " sięganie" po św. Jana Pawła II staje sie NORMĄ. Oby tylko nie PRZEDOBRZYĆ. / vide pomniki i rzezby JPII/

Mapa

Oświata

Szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2022.
Pokaż stopkę