Spontaniczny koncert na rynku

Dziady zagrały spontaniczny koncert na rynku. Cztery piosenki na rozbudzenie apetytu...
To był koncert i nie - koncert. Na podwyższeniu przed działającą znowu Rynkową zasłonięci szczelnie parasolami przed ciekawskim oczami rynku Dziady Kazimierskie zagrały dla swoich wiernych fanów "Tur de Kazimierz Dolny". Było to muzyczne zaproszenie na sobotnie spotkanie w plenerze. Gdzie? Wtajemniczeni wiedzą, wystarczy spytać. Będzie na pewno smakowicie, nie zabraknie znanych i lubianych numerów grupy, ale także pojawią się i nowe, jak na przykład „Baszta”, której debiutanckiego wykonania w Kazimierzu byliśmy właśnie świadkami. W poniedziałek do „Baszty” grupa będzie w Miasteczku nagrywać teledysk. Statyści w ciekawych strojach poszukiwani.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę