SPA? Tylko w Bohemie!

zobacz więcej (9)

Wiele ludzi przyjeżdża do Kazimierza tylko na weekend. Chcą odrobić zaległości różnej natury: w spacerach, w czytaniu czy po prostu w tzw. „nicnierobieniu”. Proponujemy zaplanować weekend w Kazimierzu z Bohemą i SPA. Oferta atrakcyjna zarówno dla pań, jak i dla panów.

(artykuł sponsorowany)

SPA –Sanus Per Aquam– zdrowie przez wodę są dziś bardzo popularne.
W Kazimierzu można z nich korzystać w wielu miejscach. Jednym z nich jest hotel Bohema & SPA, w którym działa centrum odnowy biologicznej. To idealne miejsce do odpoczynku i regeneracji sił w gabinetach masaży ręcznych i podwodnych. Gabinetach, gdzie wspomaga się odchudzanie oraz w Salonie Urody, którego oferta obejmuje szereg zabiegów na twarz i ciało, głównie na bazie kosmetyków firmy THAL’ION. Do dyspozycji gości pozostaje także kryty basen, sauna i jacuzzi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości Villa Bohema obecnie poszerza swoją ofertę o zabiegi wykonywane w kapsule SPA Neo Qi Harmony Mediq.

Urządzenie to daje szerokie możliwości relaksu: może służyć do różnego typu kąpieli wodnych – w tym mlecznych, piwnych i z dodatkiem czerwonego wina – z hydromasażem wodnym i powietrznym, a także do kąpieli parowych czy kąpieli suchych w saunie na podczerwień (IR). Dzięki niemu skorzystać można także z masażu deszczowego Vichy oraz z różnego rodzaju zabiegów upiększających na całe ciało przy użyciu masek algowych lub – bardzo ostatnio modnych – masek czekoladowych.

Pobyt w kapsule – w zależności od zabiegu trwający od jednej do dwóch godzin – połączony jest z muzyką – i koloroterapią. I miłą obsługą kosmetyczki lub masażystki.

Jak to działa? Żeby się o tym przekonać, wystarczy zamówić na przykład… kąpiel „Bryza Morska” w kapsule. Na początku zabiegu - peeling solą morską i masaż. Dopiero potem można zanurzyć się w wannie i na własnej skórze poczuć hydromasaż.
Wart polecenia jest odprężający masaż nóg i stóp, a także pleców. Relaksacyjne działanie biczów wodnych wzmacnia koloroterapia. Cały czas towarzyszy nam również delikatna muzyka, w której dominują odprężające odgłosy przyrody. Po takim relaksie – spacer po Kazimierzu, najlepiej – w wąwozy, by utrzymać ten sam klimat: sam na sam z przyrodą.

Inny przykład. Zabieg czekoladowy w górnej części kapsuły. Rozpoczyna się peelingiem całego ciała, którego efekt czuje się już po delikatnym prysznicu w kapsule. Następnie czas na gorącą czekoladę – na ciało, które podczas masażu przejmuje powoli zapach czekolady. Dodatkowy efekt to sauna w kapsule połączona oczywiście z muzyką - i koloroterapią. Na zakończenie zabiegu – balsam, po którym skóra lśni drobinkami złota. I jeszcze filiżanka gorącej czekolady. Tym razem do wypicia. Po takim zabiegu naprawdę chce się żyć!

Hotel Bohema & SPA  obecnie oferuje promocyjne pakiety łączące usługi w kapsule SPA z ofertą hotelową. „Zakochani w Bohemie” – to weekendowy pakiet dla dwojga.

Zabiegi SPA - Choco SPA dla Pani w kapsule, masaż indonezyjski stemplami dla Pana, masaż ręczny dla Pana i Pani oraz kąpiel w kapsule – dla Pani w winie, dla Pana - w piwie – stanowią niejako przygotowanie do romantycznej kolacji we dwoje na tarasie lub we wnętrzach restauracji.  To zaledwie przykład z bogatej oferty SPA hotelu Bohema. Naprawdę jest w czym wybierać.

VILLA BOHEMA
ul. Małachowskiego 12
tel.  081 - 88 10 756, 88 21 088
fax. 081 - 88 21 089

www.villabohema.pl
rezerwacja@villabohema.pl

Skomentuj


Mapa

Hotele SPA

Bohema Spa & Wellness


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2019.
Pokaż stopkę