Ślub w Kazimierzu

Piękne krajobrazy, zabytkowa architektura, jedyny w swoim rodzaju klimat... Zdecydowanie, Kazimierz Dolny to idealne miejsce na ślub, przyjęcie weselne czy sesję zdjęciową. Bez względu na miejsce zamieszkania czy rodzaj imprezy, da się to zorganizować.

Artykuł sponsorowany

Jedno z najbardziej romantycznych miast w Polsce – Kazimierz Dolny. Piękny, urokliwy, klimatyczny. Idealny dla zakochanych par. Wymarzone miejsce na zaręczyny, ślub i przyjęcie weselne. Nic więc dziwnego, że w nadwiślańskim Miasteczku odbywa się corocznie tak wiele ślubów, zarówno cywilnych, jak i konkordatowych. Tym bardziej, ze od kilku lat istnieje możliwość zorganizowania ślubu w plenerze.


Śluby plenerowe cieszą się sporym zainteresowaniem. W Kazimierzu Dolnym, szczególnie latem, dość często śluby cywilne odbywają się na świeżym powietrzu. Sceneria jest wprost idealna. Wzgórze Zamkowe, Wisła i tereny nadwiślańskie, okoliczne łąki, pola czy wąwozy oraz ogrody kazimierskich pensjonatów zdecydowanie nadają się do tego, by zarówno ślub, jak i przyjęcie weselne odbyły się w otoczeniu przyrody.

Wielką popularnością cieszą się także sesje zdjęciowe z Kazimierzem w tle. Nie ma tygodnia, by po miasteczku nie spacerowała para młoda. Jedni decydują się na standard, czyli rynek, kościół farny i bulwar wiślany, inni idą nieco dalej i wybierają miejsca mniej oczywiste: Korzeniowy Dół, Mięćmierz, punkt widokowy Albrechtówka, wąwóz Małachowskiego, Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów czy po drugiej stronie Wisły – Zamek w Janowcu.

Jednak zanim taki ślub się odbędzie, należy przebrnąć przez szereg formalności. Część z nich oczywiście można „załatwić” mailowo lub przez telefon, ale nie wszystkie. Bez względu więc na to gdzie mieszkamy, nie obejdzie się bez wizyt w Kazimierzu Dolnym. Wielu z nich możemy jednak uniknąć. W jaki sposób? Możemy poprosić o pomoc specjalistów.

Ślub w Kazimierzu to firma, która zajmuje się organizacją imprez. Oferta jest bardzo rozbudowana i zawiera m.in.: kompleksową organizację ślubu i wesela, konsultacje ślubne, organizacje wybranych elementów, koordynację dnia ślubu, pakiet „Na ostatnią chwilę” oraz organizacje różnorodnych imprez okolicznościowych. Jak to wygląda w praktyce?

– Współpraca z nami przebiega w kilku podstawowych krokach. Pierwsze dwa: kontakt telefoniczny bądź mailowy i spotkanie, są zupełnie niezobowiązujące – mówi Agnieszka Skrzyńska-Michalczewska, właścicielka firmy. – Jeśli zdecydujecie się z nami skontaktować, umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Was terminie. Poznamy się, przedstawimy naszą ofertę a Wy swoje oczekiwania. I jeśli będziecie zainteresowani, na podstawie zebranych informacji przygotujemy wstępną ofertę wraz z cennikiem. Po tym etapie musicie podjąć decyzję. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami, podpisujemy umowę. I od tego momentu przygotowujemy dla Was uroczystość.

Dalsza część współpracy zależy zarówno od czasu jaki pozostał do uroczystości oraz od oczekiwań klientów. Bo każda jedna oferta przygotowywana jest indywidualnie. Jednak dzięki współpracy z konsultantką ślubną Państwo Młodzi nie muszą martwić się już wysyłanie zaproszeń, transport gości oraz negocjacje z zespołem muzycznym, florystą czy fotografem. Wszystkie trudne rozmowy i rozwiązywanie problemów spadają wtedy na konsultanta.

Może więc warto przemyśleć tą kwestię decydując się na Ślub w Kazimierzu?...


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę