Skosztujemy samby w Trzecim Księżycu

W Trzecim Księżycu wystąpi ze specjalnym programem Adriano Trindade, brazylijski muzyk jazzowy koncertujący w całej Europie. Będzie to drugi koncert tego artysty w Kazimierzu i regionie!

Adriano Trindade, uważany za prekursora nurtu samba-rock w Nowej Zelandii i w Europie, w której mieszka od 8 lat, od początku działalności artystycznej reprezentował czołówkę tego gatunku. Do tej pory wystąpił w 49 krajach, również w Polsce, do której chętnie powraca.

W 2015 r. nagrał DVD „Live in Prague” i piątą w swojej karierze płytę CD (również w praskiej wytwórni – Rep. Tcheca) przy współudziale Los Quemados Jazz. W 2016 roku Trindade odwiedził 28 krajów w Europie, dając 130 koncertów w 97 miastach. Jego ostatnia płyta jest obecna we wszystkich europejskich jazzowych stacjach radiowych. 14 kwietnia o godz. 20.00 Adriano Trindade (gitara i wokal) zagra w 3K w swoim brazylijskim stylu. Skosztujemy samby, bossa novy i samba-rocka.


14 kwietnia
20:00
Trzeci Księżyc, zabytkowe jatki koszerne Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
Rezerwacja na miejscu oraz SMS 502722432
Wstęp: 20 pln

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę