Skosztujemy samby w Trzecim Księżycu

W Trzecim Księżycu wystąpi ze specjalnym programem Adriano Trindade, brazylijski muzyk jazzowy koncertujący w całej Europie. Będzie to drugi koncert tego artysty w Kazimierzu i regionie!

Adriano Trindade, uważany za prekursora nurtu samba-rock w Nowej Zelandii i w Europie, w której mieszka od 8 lat, od początku działalności artystycznej reprezentował czołówkę tego gatunku. Do tej pory wystąpił w 49 krajach, również w Polsce, do której chętnie powraca.

W 2015 r. nagrał DVD „Live in Prague” i piątą w swojej karierze płytę CD (również w praskiej wytwórni – Rep. Tcheca) przy współudziale Los Quemados Jazz. W 2016 roku Trindade odwiedził 28 krajów w Europie, dając 130 koncertów w 97 miastach. Jego ostatnia płyta jest obecna we wszystkich europejskich jazzowych stacjach radiowych. 14 kwietnia o godz. 20.00 Adriano Trindade (gitara i wokal) zagra w 3K w swoim brazylijskim stylu. Skosztujemy samby, bossa novy i samba-rocka.


14 kwietnia
20:00
Trzeci Księżyc, zabytkowe jatki koszerne Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
Rezerwacja na miejscu oraz SMS 502722432
Wstęp: 20 pln

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę