Skosztujemy samby w Trzecim Księżycu

W Trzecim Księżycu wystąpi ze specjalnym programem Adriano Trindade, brazylijski muzyk jazzowy koncertujący w całej Europie. Będzie to drugi koncert tego artysty w Kazimierzu i regionie!

Adriano Trindade, uważany za prekursora nurtu samba-rock w Nowej Zelandii i w Europie, w której mieszka od 8 lat, od początku działalności artystycznej reprezentował czołówkę tego gatunku. Do tej pory wystąpił w 49 krajach, również w Polsce, do której chętnie powraca.

W 2015 r. nagrał DVD „Live in Prague” i piątą w swojej karierze płytę CD (również w praskiej wytwórni – Rep. Tcheca) przy współudziale Los Quemados Jazz. W 2016 roku Trindade odwiedził 28 krajów w Europie, dając 130 koncertów w 97 miastach. Jego ostatnia płyta jest obecna we wszystkich europejskich jazzowych stacjach radiowych. 14 kwietnia o godz. 20.00 Adriano Trindade (gitara i wokal) zagra w 3K w swoim brazylijskim stylu. Skosztujemy samby, bossa novy i samba-rocka.


14 kwietnia
20:00
Trzeci Księżyc, zabytkowe jatki koszerne Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
Rezerwacja na miejscu oraz SMS 502722432
Wstęp: 20 pln

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Długi Weekend majowy 2018 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę