Skosztujemy samby w Trzecim Księżycu

W Trzecim Księżycu wystąpi ze specjalnym programem Adriano Trindade, brazylijski muzyk jazzowy koncertujący w całej Europie. Będzie to drugi koncert tego artysty w Kazimierzu i regionie!

Adriano Trindade, uważany za prekursora nurtu samba-rock w Nowej Zelandii i w Europie, w której mieszka od 8 lat, od początku działalności artystycznej reprezentował czołówkę tego gatunku. Do tej pory wystąpił w 49 krajach, również w Polsce, do której chętnie powraca.

W 2015 r. nagrał DVD „Live in Prague” i piątą w swojej karierze płytę CD (również w praskiej wytwórni – Rep. Tcheca) przy współudziale Los Quemados Jazz. W 2016 roku Trindade odwiedził 28 krajów w Europie, dając 130 koncertów w 97 miastach. Jego ostatnia płyta jest obecna we wszystkich europejskich jazzowych stacjach radiowych. 14 kwietnia o godz. 20.00 Adriano Trindade (gitara i wokal) zagra w 3K w swoim brazylijskim stylu. Skosztujemy samby, bossa novy i samba-rocka.


14 kwietnia
20:00
Trzeci Księżyc, zabytkowe jatki koszerne Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
Rezerwacja na miejscu oraz SMS 502722432
Wstęp: 20 pln

Źródło: Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę