Samopomoc Dziadowska - pomóż i Ty!

Skomentuj (6)

„Palindromy Pana Johna” - premierowe wykonanie tej piosenki napisanej specjalnie dla Jacka Johna oraz wiele innych utworów usłyszymy podczas koncertu charytatywnego Dziadów Kazimierskich Koncert Dziadów Kazimierskich 27 kwietnia w Knajpie Artystycznej Art Lochu na ul. Senatorskiej w Kazimierzu.

Ania Bojara, Agnieszka Szczepanik, Maćko Korba oraz Dziady Kazimierskie uczestniczyć będą w wydarzeniu „Samopomoc Dziadowska”, z którego dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Jacka Johna. W ramach imprezy 27 kwietnia w Knajpie Artystycznej - ART LOCHU w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert charytatywny Dziadów Kazimierskich.

- Jest wręcz naszym obowiązkiem zagrać w celu ratowania naszego ukochanego zabytku kazimierskiego – Jacka Johna! Jacek – nasza dziadowska inspiracja, maskotka i logo ledwo łazi! Niedługo będzie miał operację, ale na rehabilitację nie ma już środków. Pomóżmy Dziadowi Johnowi uzbierać tę kapustę (sałatę) by mógł dłużej i sprawniej szerzyć dziadostwo – mówi wokalista zespołu Dziady – Brodarz.


Muzyka Dziadów – jak twierdzą znawcy przedmiotu – to „Miejsko-Rootsowy Folk Wąwozowy”, oddający wyjątkowość Kazimierza oraz wartości, jakie może nieść ze sobą życie poza aglomeracją i syntetycznym światem konsumpcji. W dziadowskiej rzeczywistości „człowiek pozbywa się obciążeń dnia codziennego i odpływa na falach Kazimiernikejszyn”.


Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja przedmiotów, na której pod młotek pójdą m. in. pastel Waldemara Żaczka, kolaż Sylwestra Doraczyńskiego, kwiecisty płaszcz wokalisty Łąki Łan z Woodstock 2011, książki, płyty i wiele innych rzeczy.


Dochód w całości przeznaczony zostanie na rehabilitację Jacka Johna.

 

Fot. Sylwester Doraczyński

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę