Rozpoczynamy odliczanie do majówki

Przed nami wypoczynek wielkanocny, który pozwala zaczynać odliczanie do tegorocznej majówki. Jaka ona będzie po wiosennym lockdownie, który kończy się 9 kwietnia?
W zasadzie tylko miesiąc dzieli nas od długiego weekendu majowego, który otwiera sezon turystyczny w wielu miejscach w Polsce, także w maleńkim Kazimierzu Dolnym w Lubelskiem. Miasteczko to znalazło się na 7. miejscu naszego zestawienia preferencji Polaków na tegoroczną majówkę.

W zasadzie zawsze początek maja jest w Kazimierzu tłoczny i gwarny. Czy i tak będzie w tym roku?
- Majówkę na pewno spędzę w Kazimierzu. Czekam na to jak na zbawienie. Już zarezerwowałam nocleg w ulubionym miejscu – mówi Renata z Warszawy. – Dlaczego właśnie tutaj? Mam tu wszystko: i piękne miejsce na spacery, i ogródki kawiarniane w cieniu renesansowych kamieniczek, żeby spotkać się ze znajomymi na kawce.
- Przyjeżdżam do Kazimierza kiedy tylko mogę. Na weekend majowy pojawię się tu obowiązkowo –mówi Monika z Poznania. – Kazimierz daje mi wytchnienie. Tu ładuję swoje akumulatory. Brakuje mi go jak powietrza.
Turyści jak widać są gotowi do przyjazdu. Czy gotowi są kazimierzacy, by ich przyjąć?
Czytaj dalej na NOCOWANIE.PL>>>

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę