Rozgrywki w piłkę plażową coraz bliżej

Skomentuj (7)

Tuż za kazimierską mariną powstaje... plaża. To tu w czerwcowy długi weekend rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej – Kazimierz Cup’2014.

W Kazimierzu Dolnym w dniach 21 - 22 czerwca odbędzie się turniej rangi Mistrzostw Polski zgłoszony do cyklu European Beach Handball Tour. Weźmie w nich udział około 150 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki będą miały miejsce nad Wisłą pomiędzy boiskiem piłki nożnej a portem jachtowym. 20-minutowe mecze piłki ręcznej plażowej rozgrywane będą na dwóch boiskach, które właśnie powstają na bazie piasku pozyskiwanego wprost z Wisły.

Organizatorzy przewidzieli wiele imprez towarzyszących, promujących zarówno samą piłkę ręczną plażową jak i zdrowy styl życia, integrację mieszkańców i turystów poprzez wspólną zabawę oraz aktywne formy wypoczynku i spędzania czasu wolnego. W programie oprócz turnieju głównego przewidziano mecze pokazowe, turniej dla amatorów i pasjonatów, zajęcia, gry i zabawy sportowe dla rodzin oraz wieczorne imprezy integracyjne.

Więcej szczegółów wkrótce.

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tej imprezy.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Zbigniew
  Przyjdzie wysoka woda, i boisko będzie, ale w porcie. Gratuluję pomysłu! Mamy rok wyborczy więc trzeba ludziom oczy dziadostwem (czyt. placyki zabaw, kawałek drogi) zachlapać.
 • Zbigniew Wacławski
  Taka impreza jest potrzebna miastu. Nieznane są jednak warunki partycypacji.Jest wiele aspektów związanych z tym przedsięwzięciem, na które z pewnością odpowiedziały sobie osoby odpowiedzialne.Mam nadzieję, że wszystko odbywa się w granicach rozsądku finansowego. Przyglądałem się natomiast pracom gromadzenia piachu na miejscu budowy.Mam duże wątpliwości! Niech mnie ktoś przekona co do efektywności. Chętnie zobaczę rachunek za wykonane prace.
 • jan lin
  ha, najbardziej podoba mi sie postulat walki z nedza wokol, to faktycznie rola rady miejskiej i burmistrza, rozrzucaja kase na glupoty zamiast na zarcie, picie, ubrania, mieszkania i wycieczki pielgrzymkowe dla rzesz nedzarzy, okropne.... hehehehehehe
 • Wiesław
  Tak jest, kolejne wyrzucanie kasy w błoto i piach. Zamiast walczyć z KOMARAMI, brudem i nędzą wokół, ludziom trzeba dać igrzysk.
  Chleba i igrzysk! Ile ta impreza nas kosztuje?
 • P.S.H
  Niezle.. wybory sie zblizaja to trzeba cos zrobic. Ludzie nie dajcie sobie oczu zamydlic ; ) czas na zmiany, a od stanowiska burmistrza zaczac nalezy.
  Zreszta... znajac wklad gminy w taka impreze, wyjdzie jak zawsze - kompromitacja.

  Miejscowy ; )
 • witek
  komary do boju!
 • pijany znad Grodarza
  A czysty on?. Może potrzebne bedzie plukanie woda z wodociagów.?.
  Tak sobię mysle: Soczi , Rio de Janeiro - potężne pieniadze na sport. Do miast tych dołączył Kazimierz Dolny>
  Czy skalkulowano koszty i zyski?> Nie sadzę, by byłaby to promocja miasta>
  Mieszkajacy w pobliskiej wiklinie komary dadza " popalić" sportowcom. Kibicom nie. Jesli już, to NIELICZNYM.
  Rozumiem ZAMYSŁ, ale czy on słuszny?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę