Aktualności dla "plaża w Kazimierzu"

Piękna pogoda i Wisła, która pamięta czasy plażowania nad jej piaszczystymi brzegami, sprzyjają odpoczynkowi nad wodą. Jednak w Kazimierzu kąpiel jest niedozwolona.

Wisła bywa kapryśna. Nie tylko dlatego, że od czasu do czasu grozi Kazimierzowi palcem wielkiej wody. Przede wszystkim dlatego, że wciąż się zmienia. Zabiera malownicze miejsca. I tworzy nowe. Tak właśnie stało się z kazimierską plażą.

Razem dla Kazimierza

Powoli zbliża się sezon turystyczny. Burmistrz spotkał się w tej sprawie z przedsiębiorcami.

Tuż za kazimierską mariną powstaje... plaża. To tu w czerwcowy długi weekend rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej – Kazimierz Cup’2014.


Wszystkich miłośników piłki ręcznej zapraszamy w czerwcu do Kazimierza Dolnego. To tu odbędzie się niecodzienne wydarzenie sportowe. Rozgrywki w piłkę ręczną plażową na specjalnie przygotowanej do tego celu plaży już wkrótce.

W ostatnim czasie w Miasteczku pojawiły się plakaty zapraszające do odpoczynku na plaży. Na wale wiślanym bez trudu można znaleźć prowizoryczne drewniane drogowskazy” Plaża 1 km”. Plaża w Kazimierzu? Wydawało się, że w tym temacie Kazimierz już dawno wziął rozwód z Wisłą...

Pokaż stopkę