RMF FM w Kazimierzu? (aktualizacja)

Skomentuj (15)

Kartuzy, Elbląg, Stalowa Wola, Pruszcz Gdański, Czaplinek, Gorlice, a może jednak Kazimierz Dolny? To Państwo zdecydujecie, czy z naszego Miasteczka stacja RMF FM nada sobotni program "Fakty z Twojego Miasta". Głosowanie kończy się w czwartek o godzinie 12.00.

Kazimierz Dolny pojawił się wśród miast, do którego słuchacze radia RMF FM zapraszają reporterów programu "Fakty z Twojego Miasta".

- "Wyjątkowe w skali kraju miasteczko, jeśli chodzi o rangę zabytków i walory przyrodnicze" - tak Kazimierz Dolny opisuje pan Seweryn. Miasta położonego nad Wisłą chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli zdecydujecie, że to właśnie tam pojedziemy, na pewno opowiemy o niezwykłych zdobieniach tutejszych kamienic, odwiedzimy zamkowe wzgórze, a także liczne tutaj spichlerze – pisze portal RMF24.pl.

To jednak nie jedyne zaproszenie z Lubelszczyzny. Dziennikarzy z RMF FM chce gościć także Janów Lubelski. O tym, dokąd oni ostatecznie pojadą, zadecydują czytelnicy.

Na razie wszystko wskazuje na to, że „Fakty z Twojego Miasta” w najbliższą sobotę nadawane będą ze Szczawnicy.

Szczawnica 56,35%
Janów Lubelski 15,23 %
Gorlice 10,83
Bochnia 6,6
Kalety 6,43
Kazimierz Dolny 4,57.

Czy tak ostatecznie będzie? Możemy to jednak zmienić. Kazimierz przecież jest piękny i warto, by o tym dowiedzieli się wszyscy w całej Polsce. Głosujmy na Kazimierz. Głosy można oddawać do czwartku do godziny 12.00.

Głosujmy: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-niezwykle-podziemia-czy-gorskie-otoczenie-decyduj-dokad-poja,nId,1436423

Dane z 4 czerwca:

 

Bochnia 34,94%
Kazimierz Dolny 27,48
Szczawnica 23,43%
Janów Lubelski 6,93%
Gorlice 4,64%
Kalety 2,59%.

 

-Bochnia cały czas napiera - napisał do redakcji jeden z Czytelników. - Wyprzedza Kazimierz o 56 głosów.

Tylko tyle więc potrzeba, żeby najbliższe sobotnie "Fakty z Twojego Miasta" były nadawane w RMF FM z Kazimierza. Głosujmy!

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (15)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę