Restaurant Week'19. Wyniki konkursu!

Skomentuj (2)

Do środy 17 kwietnia trwa festiwal Restaurant Week – największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. W tym roku po raz pierwszy do grona dużych miast polskich dołączyły miasteczka z Lubelszczyzny – wśród nich Kazimierz Dolny. Kto z Państwa wygrał zaproszenia na to wydarzenie?

W blisko 400 restauracji w 35 miastach w Polsce przez dwa pierwsze tygodnie kwietnia do środy 17 kwietnia będzie można skosztować dań festiwalowych w ramach Restaurant Week 2019. Jednym z tych miast festiwalowych jest w tym roku także Kazimierz Dolny, gdzie specjalnym festiwalowym menu kuszą restauracje Akuku, Bajgiel, Botanika i Na Piętrze.

W naszym konkursie kody wejściowe na festiwal – podwójne zaproszenia na Festiwal wygrały trzy nasze Czytelniczki:
Milena Rzadkowolska
Danuta Borzecka i
Magdalena Grabowska

Kody zostały wysłane do każdej z Pań mailem zwrotnym.
Zwyciężczyniom gratulujemy i przypominamy , że z kodów można skorzystać w całej Polsce (pójść na Restaurant Week wszędzie tam, gdzie jest), nie tylko w Lubelskiem, ale w trakcie Festiwalu – od 3 do 17 kwietnia. Aby z nich skorzystać, trzeba wejść na stronę restaurantweek.pl, przejść przez cały system rezerwacji i tam gdzie jest płatność, wkleić ten kod (uprawnia do 100% zniżki na rezerwację dla 2 osób).

Wszystkich zaś Państwa zapraszamy do Kazimierza na spacer kulinarny, bo – jak napisała Pani Milena Rzadkowolska – Kazimierz Dolny to apetyczny spacer po kuchniach łączących wiele zakątków świata. To upojna uczta smaków w krainie podniebienia. Nie sposób nie zacząć jej od bajgla z wędzonym łososiem, by przejść do kulminacyjnego momentu – pierogów zapiekanych, po brzegi wypełnionych mięsem, pysznością i cudnością, dopełnionych smakiem zalewajki – tej najsmakowitszej, tej jedynej, spotykanej tylko w Kazimierzu Dolnym. Rozkosz, apetyczne doznania, cud i miód. Bo tutaj każda kulinarna uczta jest tą najdoskonalszą, arcydziełem i spełnieniem.

Organizatorem konkursu i sponsorem nagród w konkursie jest organizator festiwalu Restaurant Week 2019.

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu Restaurant Week 2019.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Jerzyk
    Do 17 kwietnia (Wielka Środa) to trwają Rekolekcje związane też i z postem.
    • Pascha, czyli sernik
      Czy w czasie rekolekcji się nie je?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę