Restaurant Week'19. Wyniki konkursu!

Skomentuj (2)

Do środy 17 kwietnia trwa festiwal Restaurant Week – największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. W tym roku po raz pierwszy do grona dużych miast polskich dołączyły miasteczka z Lubelszczyzny – wśród nich Kazimierz Dolny. Kto z Państwa wygrał zaproszenia na to wydarzenie?

W blisko 400 restauracji w 35 miastach w Polsce przez dwa pierwsze tygodnie kwietnia do środy 17 kwietnia będzie można skosztować dań festiwalowych w ramach Restaurant Week 2019. Jednym z tych miast festiwalowych jest w tym roku także Kazimierz Dolny, gdzie specjalnym festiwalowym menu kuszą restauracje Akuku, Bajgiel, Botanika i Na Piętrze.

W naszym konkursie kody wejściowe na festiwal – podwójne zaproszenia na Festiwal wygrały trzy nasze Czytelniczki:
Milena Rzadkowolska
Danuta Borzecka i
Magdalena Grabowska

Kody zostały wysłane do każdej z Pań mailem zwrotnym.
Zwyciężczyniom gratulujemy i przypominamy , że z kodów można skorzystać w całej Polsce (pójść na Restaurant Week wszędzie tam, gdzie jest), nie tylko w Lubelskiem, ale w trakcie Festiwalu – od 3 do 17 kwietnia. Aby z nich skorzystać, trzeba wejść na stronę restaurantweek.pl, przejść przez cały system rezerwacji i tam gdzie jest płatność, wkleić ten kod (uprawnia do 100% zniżki na rezerwację dla 2 osób).

Wszystkich zaś Państwa zapraszamy do Kazimierza na spacer kulinarny, bo – jak napisała Pani Milena Rzadkowolska – Kazimierz Dolny to apetyczny spacer po kuchniach łączących wiele zakątków świata. To upojna uczta smaków w krainie podniebienia. Nie sposób nie zacząć jej od bajgla z wędzonym łososiem, by przejść do kulminacyjnego momentu – pierogów zapiekanych, po brzegi wypełnionych mięsem, pysznością i cudnością, dopełnionych smakiem zalewajki – tej najsmakowitszej, tej jedynej, spotykanej tylko w Kazimierzu Dolnym. Rozkosz, apetyczne doznania, cud i miód. Bo tutaj każda kulinarna uczta jest tą najdoskonalszą, arcydziełem i spełnieniem.

Organizatorem konkursu i sponsorem nagród w konkursie jest organizator festiwalu Restaurant Week 2019.

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym festiwalu Restaurant Week 2019.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę