Prezydent RP na spacerze w Kazimierzu

Skomentuj (47)

Zupełnie nieoczekiwanie dla wszystkich pojawił się wczoraj na spacerze w Kazimierzu prezydent Bronisław Komorowski.

Prezydent wraz z małżonką uczestniczył we mszy świętej o godzinie 12. w kościele farnym siedząc w ławkach razem z pozostałymi uczestnikami nabożeństwa i nie wyróżniając się z tłumu wiernych. Podczas spaceru po Rynku, a potem po Małym Rynku, nie unikał rozmów z ludźmi i rozdawania autografów. Prezydenckiej parze towarzyszyła dyskretnie ochrona BOR-u. Nie było oficjalnych spotkań, kamer ani tłumu dziennikarzy.

To nie pierwsza wizyta Bronisława Komorowskiego w naszym Miasteczku. Poprzednio był tutaj jesienią 2007 r. oficjalnie, jako wicemarszałek sejmu. Wtedy uczestniczył w inauguracji roku akademickiego w Kolegium Sztuk Pięknych nad Wisłą, a także spotkał się z mieszkańcami Kazimierza w Kazimierskim Ośrodku Kultury.

Skomentuj


Dodane komentarze (47)

 • ała
  Komentarze niektórych mieszkańców są naprawdę szokujące. Zamiast się cieszyć, że prezydent najwyraźniej lubi gościć w Kazimierzu, jakieś utyskiwania sfrustrowanych politykierów. Miasteczko turystyczne fukające na to, że goście do niego przyjeżdżają - to niepojęte!
 • turkuć
  W Kazimierzu to wszystko jest możliwe, nawet budowa meczetu , pamietam jak na tym portalu była poruszona sprawa sklecenia sobie drewnianej komórki pod laskiem przez znanego muzyka , komorkę kazano mu natychmiast rozebrać , a tych bezprawnie budowanych kolosów jakoś nikt nie każe rozbierać .
  Budowac w wąwozach niczego nie wolno ,ale jak widac zależy komu .Widocznie Pan z zespołu Daab jest za uczciwy jak na ten kazimierski bajzel .
  Ludzi z klasą tu się pozbywa a faworyzuje tych z pieniędzmi .
 • Abdul
  A może by wybudować Meczet w Kazimierzu.Pan Tadeusz M. napewno zaprojektuje go wspaniale jak hotel.
 • Talib
  Jakie miasto taki czech.
  Muzułanie robią kampamie wyborczą na nowego starego Burmistrza.
  A co na to wielcy katolicy Kazimierscy !!!
 • lupus
  slyszalem że Czech ma startować w wyborach na burmistrza!
 • tou
  Jakie "miasto" taka wizyta.
 • Teresa
  Jaki prezydent taka wizyta.Mam prawo tak uważać.Po co on tam.
 • Lef
  Czech z "przedstawicielką środowiska artystów" przeminął.Z wiatrem.
 • kominek
  Czy czech ogniowy powitał Prezydenta piwem?
 • fghj
  Olo weź zastanów sie co piszesz bo póki co zal mi Ciebie czytac
 • obserwator
  Ja też wiem po co przyjechał. Był na mszy i na tacę dał 20,- słownie dwadzieścia złotych polskich. Ciekawe czy ze swoich czy z państwowych.Bo jak był Kaczyński to co prawda pożyczył od ochrony ale dał 200 zł.
 • Olo
  Do PrawdziwegoPolaka - myślisz, że to nie byłby dobry pomysł?
 • Anka
  A ja wiem po co do nas przyjechał. Chciał podkupić willę Kwaśniewskiego.
 • pop
  oszołomstwo jak widać kwitnie w tym miasteczku!!ale co się dziwić wszak żyjąc na codzień w tym "niby zabytku" w tej "niby WERONIE" w otoczeniu"niby sztuki"popijając poranną kawkę w towarzystwie "niby myślicieli"można odjechać bez "dopalaczy" w ramiona ojca Rydzyka!
 • PrawdziwyPolak
  o jakiej uczciwości wy mówicie - nie ma już w polsce uczciwych oprócz Ojca Tadeusza - to On powinien by Prezydentem; ptzecież ten kaczyński sam się przyznał, że w kampanii kłamał i udawał inne poglądy żeby zdobyć wyborców - nie chcemy tu Kaczyńskich ani Komorowskich

  Ojciec Tadeusz Rydzyk Prezydentem Prawdziwych Polaków!
 • Inny Gość
  Nie marnuj śliny, te baby i tak nie załapią he he.
 • Gość
  Hanna-"Muzyka Chopina to jak armaty ukryte w krzakach" - Demokracja ,ma swoje prawa.
 • Hanna
  @Wyborca miltiplikujący się na forum coraz to nowymi nickami.Masz chłopcze Prezydenta-zapewniam Cię.Możesz sobie dziamgać i piszczeć a nawet wyć i bić głowa w ścianę,do woli, wyładowując w ten sposób frustrację, ale to nie zmieni faktu, że demokratycznie wybrany Prezydent Bronisław Komorowski pełni ten urząd z woli narodu.I może sobie pojechać wszędzie, bez twojej zgody,nawet do Kazmierza Dolnego :),A ty możesz sobie tylko plwać jadem i ujadać zza węgła.
 • Gość
  wyborcy i inni wyborcy... i "prawdziwi" wyborcy PISzący bzdury - nic Wam do tego kto przyjeżdza do Kazimierza zwłaszcza prywatnie. A tym bardziej jak to jest Praezydent wybrany w demokratycznych wyborach.
 • inny wyborca
  Moze Tobie Ewita jest wszystko jedno, kto jest twoim prezydentem , mnie nie!
  Uczciwośc , uczciwośc i jeszcze raz uczciwośc .
  Prawie połowa nas jest pozbawiona prezydenta , ale trudno w takim społeczeństwie żyjemy i nic tego nie zmieni .
  Jedni są uczciwi a inni ukradną Ci rower albo samochód i są zadowoleni z życia , bywa!!! nic nie poradzę na to , chociaz nie musi mi sie to podobać .

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę