Posłanka Mucha w Kazimierzu

Skomentuj (14)

Posłanka Joanna Mucha odwiedziła 8 kwietnia Kazimierz Dolny nad Wisłą. Spotkała się z burmistrzem miasta Grzegorzem Dunią, mieszkańcami Miasteczka i uczniami Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza.

Spotkanie posłanki Joanny Muchy z młodzieżą technikalną w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza utrzymane było w formie lekcji wiedzy o społeczeństwie. Joanna Mucha rozmawiała z uczniami Koszczyca m.in. o postawie obywatelskiej, która przejawia się nie tylko w biernym udziale w wyborach, ale także w startowaniu w nich, co na poziomie lokalnym wg posłanki nie jest wcale takie trudne. Zachęcała także do aktywności na rzecz lokalnej społeczności i do wytrwałości w dążeniu do własnych celów.


- Kiedy zainwestujecie w siebie swój czas, swoje zaangażowanie, swoją pracę, to przyjdzie taka pora, kiedy będziecie zbierali plon – mówiła Joanna Mucha. - Sprawcie, by wasze życie było tak wypełnione, jak tylko to jest możliwe, by przeżyć życie z pasją. Wyniki przychodzą po ciężkiej pracy. Nie warto życia przesiedzieć przed telewizorem czy komputerem, przeimprezować . Bądźcie odważni, drapieżni na szanse, które się wam zdarzają.


W Kazimierzu Joanna Mucha jako lublinianka z wyboru prywatnie bywa często.


- Kazimierz jest miejscem magicznym. Przyjeżdżałam tutaj jeszcze jako mieszkanka Płońska. Z moim ówczesnym chłopakiem przyjeżdżaliśmy tutaj z Mazowsza, żeby kilka dni tutaj pobyć. Tak się złożyło, że on miał daleką rodzinę w Kazimierzu i zawsze były to wizyty bardzo ciepłe, bardzo miłe. A w tej chwili bardzo często zdarza mi się, że gdy jestem tak zmęczona, że już na nic innego nie mam siły, to zabieram swoje dzieciaki, pakujemy się do samochodu i spędzamy tutaj kilka dni, spacerując  sobie po różnych zakamarkach, po wąwozach, nad Wisłą, po Rynku – bo tu się odpoczywa i zyskuje nową energię do życia. Zawsze idziemy też do parku linowego i zawsze mamy z tego dużo frajdy – śmieje się Joanna Mucha.


Więcej informacji wkrótce.

Skomentuj


Dodane komentarze (14)

 • ech
  dzieci nie glosuja, ona poslem na sejm a nie do PE, takze t co to ma do kampanii?
 • Władysław
  A podobno nie wolno podczas kampanii wyborczej urządzać spotkań w szkołach ?
 • pijany znad Grodarza
  @ Ulka napisała:
  @Pijany znad Grodarza, od kiedy faceci zwracają uwagę na piersi ministrów? ;-)Pań - tak, ale panów?! "
  A, niby skad wiesz, że tylko ogladają sie na tyłki?
 • rodzic
  Troszku wstyd,że pani ministra w ukryciu przed rodzicami innych...dzieci i kazimierskiej społeczności organizuje spotkanie wyborcze.Ale rodzice dzieci szkoły podstawowej i gimnazjum która uległa zniszczeniu słyszeli w sierpniu 2011 roku z ust pani poseł deklarację.Pieniądze na szkołę są!!!
  Panie Radny ( to słowa do radnego Kowalskiego)niech pan nie martwi się o pieniądze.Wygląda na to,że radny miał rację,pieniędzy nie budiet,a szkoda!Ode mnie pani już nie otrzyma głosu.
 • hehehe
  bardzo przystojna kobieta polityczna, w odroznieniu od komentujacej anny babola
 • Marcin Gradziel
  Pani Mucha czy Pinokio zwą ją,i co teraz ex minister nam obieca.
 • Tadek
  Ale nas Redakcja w konia zrobiła! Podmieniła zdjęcia i całą dyskusję o kant rozbić :)
 • Tadek
  Próbuję sobie wyobrazić, jak patrzy poseł Biedroń na posłę Grodzką. To a'propos pytania Ulki.
 • Ulka
  @Pijany znad Grodarza, od kiedy faceci zwracają uwagę na piersi ministrów? ;-)Pań - tak, ale panów?! ;-)
 • Tadek
  Zwróciłem. Nie będę cytował Sztaudyngera... ;)
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek. To od razu z grubej polityki. Zegarek. Zwróć uwagę na PIERSI p. ministra.
 • Tadek
  Ten polityk, ta polityka? Może jednak polityczka? Zdjęcie nr 4 fajne- zegarek od Nowaka pożyczony? :)
 • Anna
  O ! Jak wielu mieszkancow Kazimierza przysczlo na to spotkanie ! Chcialabym zapytac te dzieciaki sciagniete z lekcji co im zostalo w glowach po wizycie wybitnego polityka.O prepraszam,wybitnej polityczki.
 • Kazimierzak
  A czy pani była ministra mówiła coś o pieniądzach z budżetu państwa na budowę szkoły, które z taką pewnością obiecywała przed wyborami, w 2011r?

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę