Poranki - czytanki z Marysią Zduńską

Skomentuj (9)
W najbliższą niedzielę U Fryzjera odbędzie się kolejne spotkanie z bajką z cyklu „Poranki – czytanki”. Gościem kazimierskiej restauracji przy Witkiewicza będzie tym razem gwiazda serialu „M jak miłość” – Małgorzata Pieńkowska.

Grająca Marysię Zduńską z serialu „M jak miłość” aktorka warszawskiego Teatru Ateneum – Małgorzata Pieńkowska przeczyta małym gościom restauracji U Fryzjera bajki i wiersze pisarzy polskich – między innymi Janiny Porazińskiej, Jana Brzechwy i Aleksandra Fredry. Czy będą wśród nich ulubione historie z dzieciństwa serialowych synów Piotrka i Pawła czy prawdziwej córki artystki – Inki – dziś nastolatki, będzie można przekonać już w niedzielny poranek 9 kwietnia o godzinie 10:00.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę