Pomóż Robertowi zrobić pierwszy krok

Skomentuj (2)

Jutro 19 marca spod Urzędu Miasta w Puławach startuje marsz Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Teraz” pod hasłem „Pomóż Robertowi zrobić pierwszy krok”. Uczestników powitamy na kazimierskim Rynku.

Wystartują w piątek 19 marca spod puławskiego Urzędu Miasta. Przejdą przez Końskowolę, Pożóg, Celejów, Bochotnicę, by zakończyć swój marsz na kazimierskim Rynku. Przed nimi około 30 km. Ile to kroków? Tyle, by przybliżyć ten pierwszy, który po ubiegłorocznym wypadku zrobi wkrótce Robert. Medycyna daje taką nadzieję. Dużą szansą na odzyskanie przynajmniej częściowej władzy w nogach jest skomplikowana seria zabiegów wszczepiania komórek macierzystych do uszkodzonego rdzenia kręgowego. Koszt jednego zabiegu to 14 tysięcy złotych. Żeby przyniosły pożądane efekty, trzeba powtórzyć je pięciokrotnie, najlepiej w jedno – dwumiesięcznych odstępach. Pierwszy przeszczep już za Robertem.

- Nawet przez jedną chwilę nie dopuściłam do siebie myśli, że może być źle. Robert, będziesz jeszcze biegał. Ja to wiem! – kibicują mu bliscy i znajomi.

By propagować akcję zbierania funduszy na leczenie Roberta, jutro z Puław startuje marsz Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Teraz” pod hasłem „Pomóż Robertowi zrobić pierwszy krok”. To inicjatywa mieszkańca gminy Kazimierz – Rafała Suszka, który nie pierwszy raz wspiera w ten sposób potrzebujących. Początkowo miał on przejść 55 km, ale w związku z tym, że chcą towarzyszyć mu inni, trasę skrócono do połowy. Uczestników marszu, który wystartuje z Puław o 9.00, powitamy około 14.00 na kazimierskim Rynku.

Osoby zainteresowane marszem mogą jeszcze zgłosić swój udział – tel. 698 151 072.

Jak pomóc Robertowi:

Przekaż swój 1% podatku – rubryce J (pole numer 137) wpisz następujący numer KRS: 0000186434 (w polu numer 138) wnioskowaną kwotę. W rubryce K (pole numer 139 należy wpisać: 85/A Robert Anyszkiewicz).

Można wpłacać też pieniądze na konto Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO” – numer rachunku 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010, z dopiskiem Robert Anyszkiewicz Subkonto 85/A.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę