Policyjni negocjatorzy w Kazimierzu?

Skomentuj (3)
Jak podaje Gazeta Wyborcza w Lublinie, sprawa byłych betanek z Kazimierza trafiła na biurko Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Janusza Karczmarka. Być może, że problem pomogą rozwiazać policyjni negocjatorzy.
Rodzice byłych betanek z Kazimierza Dolnego poprosili Janusza Kaczmarka, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o to, by skierował do sprawy policyjnych negocjatorów.

Spotkali się z nim w czwartek. Kaczmarek zapowiedział, że poprosi Komendanta Głównego Policji o to by, sprawdził, czy są możliwości prawne użycia zespołu negocjatorów. Stwierdził też, że gdy komornik zwróci się do policji z prośbą o udział w wejściu na teren budynku, gdzie mieszkają byłe zakonnice, "wówczas wszelkie działania, począwszy od starannego doboru funkcjonariuszy do tego zadania, aż po reakcje będą działaniami bezpiecznymi, niezagrażającymi znajdującym się tam osobom".
źródło: Gazeta Wyborcza w Lublinie

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę