Pogodnych świąt!

Skomentuj (8)

Zdrowych i pogodnych Świat Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, radosnego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół życzy zespół KazimierzDolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • obserwator oczny
  wielkanoc (czyli rownonoc wiosenna) zwiazna z zmartwychwstaniem to idea wielu religi przedchrzescijanskich wywodzaca sie z obserwacji zjawisk natury, nic semici pozniej nowego nie wniesli tworzac reformacje religi mojzeszowej zwana chrzescijanstwem, , nawet personifikcja idei zmartwychwstania byla w mitologi perskiej, egipskiej, babilonskiej, indyjskiej, -, tak, sonbie, swiat, tlumacxzyli, prymitywni ludzie u zarania cywilizacji. Czemu to robia dzis, prezac sie z dumy pojac nie sposob. Mamy do czynienia z wstawianiem ignorancji na piedestal wraz z ucieczka od realiow swiata w kraine uludy i mitologi; podpieraniu sie emocjami, by odnalezc sie w zyciu pozbawionym racjonalnego ogladu rzeczywistosci. Tak zreszta w przyszlosci beda nas nazywac - homo verborum - a nasza epoke - epoka ucieczki od rozumu.
  • Ulka-Kazmierz
   Dzięki tego typu wywodom oglądalność newsa wzrosła do 219... ;-)
 • obserwator
  Masakra,szok,niedowierzanie.
  Niech Dęby Lele i Światowidy pomogą portalowi wyjść z zapaści.
  54 wejścia od rana.
  • Ulka-Kazimierz
   @Obserwator, zostaw Pan swoje "Dęby, Lele i Światowidy" w spokoju. Cóż one mają wspólnego z Wielkanocą? Wesołych świąt Panu życzę, jakie by one nie były :-)
 • kazimierzanka
  abc, anonim. Dziękuję za takie życzenia :)
 • Ulka-Kazimierz
  @Anonim, @abe - a może tak "Pax vobiscum" w duchu wielkanocnym?
 • anonim
  Dziękujemy za europejskie.... ,neutralne i laickie życzenia.
  • abe
   No nie wiem fu

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę