Pogoda w Kazimierzu Dolnym na Boże Narodzenie i Sylwestra 2022

Za oknami pełnia zimy. Większość z nas zastanawia się nad tym, co przyniosą nadchodzące dni i czy Boże Narodzenie w Kazimierzu Dolnym będzie białe. Postanowiliśmy to sprawdzić i przygotowaliśmy dwutygodniową prognozę pogody na nadchodzące dni. Czy zima pozostanie z nami na dłużej?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że do Kazimierza Dolnego lubimy przyjeżdżać o każdej porze roku. To niezwykle popularna miejscowość, oferująca wspaniałe atrakcje turystyczne w Kazimierzu Dolnym. Największe oblężenie przeżywa w sezonie letnim, kiedy to organizowane są liczne imprezy i wydarzenia kulturalne. Sezon zimowy to pewnego rodzaju czas oddechu dla tego miasta. Może turystów nie jest już tyle, co w lecie, ale dane związane z noclegami w dalszym ciągu utrzymują się na bardzo dobrym poziomie.


Mamy grudzień, czyli miesiąc, w którym większość turystów zdecyduje się na noclegi na Boże Narodzenie w Kazimierzu Dolnym i przyjazd na sylwestra. Jaka pogoda zapowiada się w Kazimierzu Dolnym w drugiej połowie grudnia? Mamy najnowsze dane!


Pogoda na drugą połowę grudnia 2022 w Kazimierzu Dolnym


Takiego ataku zimy od 10 grudnia chyba nikt się  nie spodziewał. Śnieg pada i nie zamierza przestawać. Wszystko wskazuje na to, że z intensywnymi opadami śniegu będziemy sobie musieli radzić do piątku 16 grudnia 2022. W dzień lekki mróz, a w nocy wartości temperatur do nawet -12 stopni Celsjusza. Ocieplenia należy spodziewać się tuż przed świętami. Czy to oznacza, że nie doczekamy się białych świąt?


Czy Boże Narodzenie i Sylwester w Kazimierzu Dolnym będą białe?


Wszystko wskazuje na to, że nie. Od 20 grudnia prognozuje się dodatnie wartości temperatur w dzień. W święta będzie to nawet 7 stopni na plusie i dużo słońca. Oznacza to, że śnieg najprawdopodobniej nie przetrwa do świąt. 


Powitanie Nowego Roku z 3 na plusie i bez opadów. 


Sprawdź noclegi w Kazimierzu Dolnym

 

Wszystko wskazuje na to, że zima w Kazimierzu Dolnym nie zadomowi się na zbyt długo. Warto jednak korzystać z tych momentów z zimową aurą.Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę