Podziel się książką

Skomentuj (3)

Nie wiesz, co zrobić z nową książką, która nie trafiła w Twój gust czytelniczy? Możesz położyć ją na półce, przykryć innymi książkami lub też schować w pudełku na strychu. Jest jeszcze jedna możliwość – podaruj tą książkę bibliotece.

Wszystkich sympatyków książki zachęcamy do włączenia się w akcję „Podziel się książką z innymi - podaruj książkę bibliotece". Jest to doskonały sposób na to, aby ze swojej domowej biblioteczki „pozbyć się” książek, które stoją na półce pod nazwą: „nietrafiony prezent” czy też „nieudany zakup”. Bo chyba każdy z nas posiada takie książki. A przecież to, że my nawet do nich nie zajrzeliśmy, nie oznacza, iż nie są one interesujące. Może się więc okazać, że czytelnicy biblioteki takiej akurat książki szukali. Dodatkowo sprawimy, że nasze książki otrzymają drugie życie. Lepsze od tego pierwszego, które ograniczało się do zbierana kurzu na książkowych grzbietach.


Nie wiesz, czy Twoja książka nadaje się na taki podarunek? Biblioteka jest otwarta na wszystkie gatunki i różnorodną tematykę, ponieważ gusta czytelników są bardzo odmienne. Zapotrzebowanie jest zarówno na literaturę piękną, jak i popularnonaukową.


Osoby, które przyczynią się do wzbogacenia księgozbioru kazimierskiej biblioteki, zostaną uhonorowane pamiątkowym dyplomem. Ponadto, jeżeli darczyńca wyrazi tylko zgodę, każda podarowana książka zostanie opatrzona jego nazwiskiem.


Jeżeli mają więc Państwo książki, które zechcielibyście podarować czytelnikom Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Kazimierzu Dolnym, nie ma na co czekać. Książki można przekazywać codziennie, przy ul. Lubelskiej 32/34 (budynek Przychodni Zdrowia), w godzinach od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00, w sobotę od 10.00-14.00.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę