Poczytaj mi... Aniu!

Skomentuj (16)
W hotelu Król Kazimierz Hans Christian Andersen będzie opowiadał swoje baśnie. Tym razem – za pośrednictwem sympatycznej… Ani Guzik.
Annę Guzik znają chyba wszyscy miłośnicy programu „Taniec z gwiazdami” I nic dziwnego – skoro zasłużyła na główną nagrodę VI jego edycji. Ruch jest moim żywiołem – mówi o sobie aktorka, którą na co dzień można oglądać w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej lub na szklanym ekranie w serialu TVN „Hela w opałach” w tytułowej roli Heli Trojańskiej, za którą zyskała nominacje do tegorocznych Telekamer w kategorii aktorka.

W środę 21 maja wywodząca się ze Śląska aktorka będzie gościem Bożeny Gałuszewskiej i Marka Wojtczaka – pomysłodawców serii spotkań z książką dla dzieci. Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.00 w hotelu Król Kazimierz. Wstęp wolny.

Organizatorzy: Bożena Gałuszewska, Marek Wojtczak
Sponsorzy:
Urząd Miasta, Restauracja Kwadrans, Kawiarnia "U Radka", Hotel "Król Kazimierz", Winnica, Kebab "Pod psem", Cafe Rynkowa
Patroni medialni:
Kazimierski Portal Internetowy, Teraz Puławy
Partnerzy:
Bankowy Ośrodek Konferencyjno - Szkoleniowy, Pub Mars, Folwark Walencja, Willa Viola, Kawiarnia Galeria 

Skomentuj


Mapa

Hotele

Hotel Król Kazimierz


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę