PKS przystanie na Trzecim Księżycu

W Trzecim Księżycu na kazimierskim Małym Rynku w zabytkowych jatkach koszernych w ramach Kazimierskiego Klubu Komediowego usłyszymy wkrótce długo oczekiwane salwy śmiechu.

Radość, szczęście i zbawienne sobotnie endorfiny dostarczy nam kabaretowa formacja PKS. Grupa zaprezentuje swój nowy program „Telewizyjne życie” już 18 lutego w Jatkach.

Kabaret PKS to stosunkowo młody zespół. Założona w 2015 roku formacja składa się z trzech komików - Pawła, Karola i Sebastiana, od imion których powstała nazwa, a w najnowszym show zobaczymy Pawła Kozieła, Sebastiana Malisza oraz Marcina Zagrodnika. Kabaret PKS w swojej nowej trasie „Telewizyjne życie" miał już wiele przystanków w różnych miejscach Polski. PKS rozśmieszał już Lublin, Warszawę, Legnicę czy też mały Kurzętnik koło Olsztyna. Przyszedł czas na Kazimierz, a mając w pamięci ich ostatni występ w Przystanku Korzeniowa, zabawa będzie gwarantowana!

"Telewizyjne życie" to program o życiu i telewizji. Jak wąska jest granica pomiędzy tymi dwoma obszarami, przekonają się Państwo oglądając PKS już w najbliższą sobotę. Zapraszamy!


Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny (zabytkowe jatki koszerne)
rezerwacje: sms 502 722 432, korzeniowa@kazimierzdolny.pl
bilety: 20 pln
kiedy: sobota 18 lutego godz. 20:00

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę