Parchatka zaprasza na narty

Wyciąg narciarski w Parchatce położony jest między Kazimierzem Dolnym a Puławami. Ośrodek działa od 2008 roku, a w 2010 roku otrzymał tytuł „Złoty Stok Lubelszczyzny” w plebiscycie Radia Lublin i Kuriera Lubelskiego.

Swoim gościom ośrodek w Parchatce oferuje trasy o łącznej długości 720m – dwie po 360m. Każda trasa jest oświetlona, ratrakowana i posiada sztuczne naśnieżanie. Na stoku znajdują się także dwa szybkie i nowoczesne wyciągi talerzykowe o łącznej przepustowości 1400 os./h. Przy stoku znajduje się także parking na 200-300 samochodów. W ośrodku działają również instruktorzy jazdy na nartach oraz wypożyczalnia oferująca pełną gamę sprzętu narciarskiego - narty, snowboardy, buty i kijki.
 
Stok Narciarski Parchatka wciąż się rozwija. W ostatnim czasie powstał tu wspaniała karczma, rozbudowany został także system naśnieżania oraz ulepszony system kart punktowych.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę