Pandoras Circus w Kazimierzu

Skomentuj (1)

zobacz więcej (29)

Żonglerka, clownada, muzyka i mnóstwo akrobatyki powietrznej. Pandoras Circus zaprasza na świetny, wzruszający i widowiskowy spektakl. To przedsmak Carnavalu Sztukmistrzów, który zaplanowano na 8 – 11 sierpnia w Lublinie.

Przez najbliższy tydzień w Kazimierzu Dolnym przed Muzeum Przyrodniczym na ulicy Puławskiej obejrzeć będzie można wzruszające przedstawienie międzynarodowej grupy cyrkowej Pandoras Circus. Dziesięciu artystów w różnym wieku z pięciu różnych krajów przedstawi historię tajemniczej rodziny rozdartej między tradycją i nowoczesnością. To magiczne połączenie sztuki cyrkowej, akrobatyki powietrznej muzyki i teatru.

- Już sam namiot cyrkowy jest jak cudowne, czarodziejskie pudełeczko napełnione marzeniami, obawami i tajemnicą rodziny Pandora. Pozornie niewzruszona przez różne wydarzenia trupa artystów, związana niewidocznymi więzami tradycji i zamiłowania do przygód, dryfuje przez świat. Jednak pod pokrywką pudełeczka gotuje się i wrze! Napięcie to rozładowuje się przez zapierające dech w piersiach akrobacje, taniec i muzykę – tak jedna z recenzji zachęca do obejrzenia tego spektaklu.

Co się dzieje pod namiotem podczas spektaklu, pokazują zwiastun filmowy i zdjęcia z przedstawień w Warszawie, które nadesłał do redakcji Maks Skrzeczkowski.

Przedstawienia codziennie do 4 sierpnia (oprócz wtorku) o godzinie 19.00.

 

Bilety w cenie dorośli - 20 zł, dzieci do 14 lat – 10 zł, do 5 lat – bezpłatnie do nabycia w namiocie Pandory przed spektaklem.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Aska
    Pokaz fantastyczny! Naprawdę warto zobaczyć, kameralna atmosfera, wyjątkowy klimat. Byliśmy 2x :) Niesamowici ludzie!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę