Paliwo za zero złotych

Skomentuj (4)

Od Nowego Roku stacja paliw PKN Orlen w Kazimierzu nie sprzedaje paliwa. Wielki czerwony wyświetlacz cen paliw niezmiennie pokazuje zero. O co chodzi?

Stacja paliw w Kazimierzu świeci pustkami. Podjazdy pod dystrybutorami są puste. Czasem zatrzymują się pojedyncze samochody kierowców, którzy chcą zaopatrzyć się w przystacyjnym sklepie. Nic dziwnego, skoro od Nowego Roku wyświetlacze cen paliw przed stacją niezmiennie pokazują wielkie czerwone zera. I nie znaczy to, że paliwo w Kazimierzu rozdawane jest za darmo, wręcz przeciwnie. Stacja wstrzymała sprzedaż paliw. Czy prawdą są krążące po mieście plotki, że benzyna zamarzła? Że uszkodzone zostały dystrybutory?

Kierowcy się niecierpliwią.

- Napiszcie proszę, kiedy będziemy mogli kupić paliwa na stacji Orlen – piszą i dzwonią do naszej redakcji nasi zmotoryzowani Czytelnicy.

Co na to właściciel stacji PKN Orlen?

- Obecnie oczekujemy na decyzję w sprawie ponownej legalizacji dystrybutorów paliw znajdujących się na należącej do PKN ORLEN stacji przy ul. Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Wynika to z wymogów formalnych i konieczności przedłużania legalizacji dystrybutorów paliw co dwa lata. Przewidujemy, że ponowne uruchomienie sprzedaży paliw nastąpi 20 stycznia br. – informuje Biuro Prasowe PKN Orlen.

Zgodnie z tą zapowiedzią stacja zacznie działać normalnie od najbliższej środy 20 stycznia. Do tej pory trzeba zaopatrywać się w paliwo w okolicznych stacjach. Najbliższa znajduje się w Puławach.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę