Paliwo za zero złotych

Skomentuj (4)

Od Nowego Roku stacja paliw PKN Orlen w Kazimierzu nie sprzedaje paliwa. Wielki czerwony wyświetlacz cen paliw niezmiennie pokazuje zero. O co chodzi?

Stacja paliw w Kazimierzu świeci pustkami. Podjazdy pod dystrybutorami są puste. Czasem zatrzymują się pojedyncze samochody kierowców, którzy chcą zaopatrzyć się w przystacyjnym sklepie. Nic dziwnego, skoro od Nowego Roku wyświetlacze cen paliw przed stacją niezmiennie pokazują wielkie czerwone zera. I nie znaczy to, że paliwo w Kazimierzu rozdawane jest za darmo, wręcz przeciwnie. Stacja wstrzymała sprzedaż paliw. Czy prawdą są krążące po mieście plotki, że benzyna zamarzła? Że uszkodzone zostały dystrybutory?

Kierowcy się niecierpliwią.

- Napiszcie proszę, kiedy będziemy mogli kupić paliwa na stacji Orlen – piszą i dzwonią do naszej redakcji nasi zmotoryzowani Czytelnicy.

Co na to właściciel stacji PKN Orlen?

- Obecnie oczekujemy na decyzję w sprawie ponownej legalizacji dystrybutorów paliw znajdujących się na należącej do PKN ORLEN stacji przy ul. Tyszkiewicza w Kazimierzu Dolnym. Wynika to z wymogów formalnych i konieczności przedłużania legalizacji dystrybutorów paliw co dwa lata. Przewidujemy, że ponowne uruchomienie sprzedaży paliw nastąpi 20 stycznia br. – informuje Biuro Prasowe PKN Orlen.

Zgodnie z tą zapowiedzią stacja zacznie działać normalnie od najbliższej środy 20 stycznia. Do tej pory trzeba zaopatrywać się w paliwo w okolicznych stacjach. Najbliższa znajduje się w Puławach.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę