Orzełki naprawdę pofrunęły!

Skomentuj (1)

Kolejny sparing za nami. W dzisiejsze przedpołudnie na stadionie w Bochotnicy o godzinie 10:00 kazimierskie Orzełki podejmowały KS Góra Puławska. Wynik 11:0 dla Kazimierza.

Pojedynek był w zasadzie jednostronny, pod kontrolą Orłów Kazimierz. Było sporo sytuacji podbramkowych, lecz sporo zmarnowanych.  Podczas tego sparingu można było wypróbować chłopców na różnych pozycjach. Mimo wygranej młodziki starsze nie spoczywają na laurach – pracują dalej.

Bramki: Mateusz Górski 3, Mateusz Walencik 2, Piotr Bieniek 2, Dominik Miroński 2, Mikołaj Zachaj 1 i Kacper Lasota 1.

Następny mecz towarzyski w sobotę 16 marca w Bochotnicy o godzinie 10:30, przeciwnikiem będzie Zawisza Garbów.

Wyróżnieniem dla naszej drużyny jest zaproszenie dwóch naszych zawodników na konsultację szkoleniową do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2007, która odbędzie się w Lubartowie 17 marca. A tymi zawodnikami są Mikołaj Zachaj i Mateusz Górski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Tekst i foto: Damian Miroński

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2019. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2019 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę