Orzełki naprawdę pofrunęły!

Skomentuj (1)

Kolejny sparing za nami. W dzisiejsze przedpołudnie na stadionie w Bochotnicy o godzinie 10:00 kazimierskie Orzełki podejmowały KS Góra Puławska. Wynik 11:0 dla Kazimierza.

Pojedynek był w zasadzie jednostronny, pod kontrolą Orłów Kazimierz. Było sporo sytuacji podbramkowych, lecz sporo zmarnowanych.  Podczas tego sparingu można było wypróbować chłopców na różnych pozycjach. Mimo wygranej młodziki starsze nie spoczywają na laurach – pracują dalej.

Bramki: Mateusz Górski 3, Mateusz Walencik 2, Piotr Bieniek 2, Dominik Miroński 2, Mikołaj Zachaj 1 i Kacper Lasota 1.

Następny mecz towarzyski w sobotę 16 marca w Bochotnicy o godzinie 10:30, przeciwnikiem będzie Zawisza Garbów.

Wyróżnieniem dla naszej drużyny jest zaproszenie dwóch naszych zawodników na konsultację szkoleniową do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 2007, która odbędzie się w Lubartowie 17 marca. A tymi zawodnikami są Mikołaj Zachaj i Mateusz Górski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Tekst i foto: Damian Miroński

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • krem do golenia ( tj do nóg)
    Brawo Orzełki ! Brawo dla Redakcji za ładny tytuł "pofrunęły". Redakcje inne prześcigują się w doborze słówek: rozjechali, zmiażdżyli, zmasakrowali. To jest brutalizacja opisu!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2019? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2019.
Pokaż stopkę