Ocieplenie Globalne w Starej Chacie

Nowo otwarta kawiarnia ,,Chata Kazimierska” ulokowana w zabytkowych wnętrzach XVII wiecznego krytego slomą siedliszcza zaprasza na wspólne biesiadowanie przy muzyce grupy „Ocieplenie Globalne”. Warto zaplanować czas wolny na najbliższą sobotę i niedzielę 3 – 4 sierpnia.

Standardy jazzowe oraz autorskie kompozycje Piotra Wrony usłyszymy podczas koncertu zespołu Ocieplenie Globalne, na który zaprasza „Chata Kazimierska” - nowo otwarta kawiarnia położona w dolinie rzeki Grodarz, tuż przy szlaku prowadzącym do "Korzeniowego Dołu" w „Starej Chacie” z przełomu XVII/XVIII w.

Początek biesiady przy muzyce Ocieplenia Globalnego w najbliższy weekend 3 - 4 sierpnia– zarówno w sobotę jak i w niedzielę – godzina 16.00.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Stara Chata


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę