Ocieplenie Globalne w Starej Chacie

Nowo otwarta kawiarnia ,,Chata Kazimierska” ulokowana w zabytkowych wnętrzach XVII wiecznego krytego slomą siedliszcza zaprasza na wspólne biesiadowanie przy muzyce grupy „Ocieplenie Globalne”. Warto zaplanować czas wolny na najbliższą sobotę i niedzielę 3 – 4 sierpnia.

Standardy jazzowe oraz autorskie kompozycje Piotra Wrony usłyszymy podczas koncertu zespołu Ocieplenie Globalne, na który zaprasza „Chata Kazimierska” - nowo otwarta kawiarnia położona w dolinie rzeki Grodarz, tuż przy szlaku prowadzącym do "Korzeniowego Dołu" w „Starej Chacie” z przełomu XVII/XVIII w.

Początek biesiady przy muzyce Ocieplenia Globalnego w najbliższy weekend 3 - 4 sierpnia– zarówno w sobotę jak i w niedzielę – godzina 16.00.

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Stara Chata


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę