Objazdem przez Rynek

Skomentuj (3)

zobacz więcej (6)

Kierowcy, którzy planują przejazd przez centrum Kazimierza Dolnego w miesiącu lipcu, muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami, co związane jest z remontem ulicy Witkiewicza. Droga objazdowa, omijająca remontowany odcinek, prowadzi przez rynek.
Rozpoczęły się dawno obiecywane przez Urząd Miasta roboty drogowe na ulicy Witkiewicza. Rano 5 lipca ulicę zamknięto, zachowując jedynie dojazd do posesji, który także będzie zamykany sukcesywnie w miarę posuwania się robót. Parkingi dla mieszkańców urządzono tymczasowo na ulicy Senatorskiej. Na rynku, przez który przebiega teraz trasa objazdu, mimo wydzielonej linią ciągłą prowizorycznej ulicy powstał dziki parking – i tu nie obeszlo się bez interwencji policji.

W ramach remontu ma być zmieniona nawierzchnia jezdni i chodniki, a także infrastruktura podziemna - sieć kanalizacyjna, wodociągowa, studzienki kanalizacyjne. Zmodernizowany zostanie także most na Grodarzu.

Planowany termin zakończenia robót na ulicy Witkiewicza to 29 lipca 2004 r. – mówi Maciej Żurawiecki – zastępca burmistrza Kazimierza Dolnego – na czas Lata Filmów ulica będzie znów przejezdna.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę