Noc Stańki

Skomentuj (1)
Ruiny kazimierskiego zamku okazały się świetnym miejscem na koncert Tomasza Stańki. Był to pierwszy występ w Polsce, podczas którego ten najwybitniejszy polski twórca jazzowy zaprezentował materiał ze swojej najnowszej płyty "Suspended Night".
To album całkowicie różny od poprzedniego. Tchnie niezwykłą magią, którą można poczuć, słuchając płyt największych twórców jazzowych ("Kind of Blue" Milesa Davisa czy "Blue Train" Johna Coltraine'a). Po raz kolejny Stańko pokazał, że jest nie tylko doskonałym kompozytorem, ale również wielkim liderem. Jego muzyka stanowi wyjątkowe połączenie prądów płynących z wcześniejszych doświadczeń oraz całkiem nowych pomysłów, co dało niezwykły efekt w postaci albumu "Suspended Night".

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę