Noam znaczy wdzięk

Skomentuj (1)

Miasteczko Bełz, Austeria, Bubliczki, Świt, Rebeka, Pieniądze, Kwiaty więdnące, Wędrowni Sztukmistrzowie – te i inne piosenki usłyszymy w sobotę 31 stycznia U Fryzjera w wykonaniu zespołu Noam. Początek – godz. 20.00.

Inspiracją do zawiązania się zespołu Noam była realizacja spektaklu „Miasteczko”, który publiczność puławska miała okazję oglądać w Domu Chemika kilkakrotnie trzy lata temu. Pomysłodawcą „Miasteczka” był jeden z członków zespołu Michał Matras – znakomity pianista i kompozytor, który dla potrzeb widowiska przygotował własne aranżacje najbardziej znanych pieśni i piosenek żydowskich, które stanowią również trzon obecnego repertuaru zespołu, m.in. Grajmy Panu, Wszyscy braćmi być powinni, Herszełe Ostopoler, Ruda, Bulbes, Miasteczko Bełz, Austeria, Bubliczki, Świt, Rebeka, Pieniądze, Kwiaty więdnące, Wędrowni Sztukmistrzowie. Te i inne bardzo wdzięczne piosenki żydowskie – co gwarantuje nazwa zespołu: Noam znaczy Wdzięk – usłyszymy już w sobotę w Knajpie U Fryzjera.

Skład zespołu:

Michał Matras - piano
Marta Mazurek – skrzypce
Monika Ogorzałek – vocal
Dariusz Saramok – akordeon

Zapraszamy na godzinę 20.00

 

Fot. Z archiwum Knajpy U Fryzjera

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę