Noam znaczy wdzięk

Skomentuj (1)

Miasteczko Bełz, Austeria, Bubliczki, Świt, Rebeka, Pieniądze, Kwiaty więdnące, Wędrowni Sztukmistrzowie – te i inne piosenki usłyszymy w sobotę 31 stycznia U Fryzjera w wykonaniu zespołu Noam. Początek – godz. 20.00.

Inspiracją do zawiązania się zespołu Noam była realizacja spektaklu „Miasteczko”, który publiczność puławska miała okazję oglądać w Domu Chemika kilkakrotnie trzy lata temu. Pomysłodawcą „Miasteczka” był jeden z członków zespołu Michał Matras – znakomity pianista i kompozytor, który dla potrzeb widowiska przygotował własne aranżacje najbardziej znanych pieśni i piosenek żydowskich, które stanowią również trzon obecnego repertuaru zespołu, m.in. Grajmy Panu, Wszyscy braćmi być powinni, Herszełe Ostopoler, Ruda, Bulbes, Miasteczko Bełz, Austeria, Bubliczki, Świt, Rebeka, Pieniądze, Kwiaty więdnące, Wędrowni Sztukmistrzowie. Te i inne bardzo wdzięczne piosenki żydowskie – co gwarantuje nazwa zespołu: Noam znaczy Wdzięk – usłyszymy już w sobotę w Knajpie U Fryzjera.

Skład zespołu:

Michał Matras - piano
Marta Mazurek – skrzypce
Monika Ogorzałek – vocal
Dariusz Saramok – akordeon

Zapraszamy na godzinę 20.00

 

Fot. Z archiwum Knajpy U Fryzjera

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę