Nine Berries w Trzecim Księżycu

Trzeci Księżyc zaprasza na koncert Nine Berries, a także promocję debiutanckiego tomiku poezji Niny Malinowskiej, zatytułowanego "Domy Tymczasowe". Już w najbliższą sobotę.
Nine Berries to projekt, który powstał z potrzeby serca. Z miłości do muzyki i siebie nawzajem. To połączenie dwóch muzycznych światów. Kobieca delikatność, liryzm tekstów i melodyjność Niny oraz rockowa dusza Darka - niegrzecznego chłopca z gitarą. Z takiego połączenia musiała powstać mieszanka wybuchowa. Będzie subtelnie, będzie głośno, nastrojowo i magicznie.

Nina Malinowska - urodzona 26 stycznia 1985 roku w Sierpcu. Z wykształcenia politolożka i aktorka. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Od 2013 roku występuje na scenie jako piosenkarka, pisze wiersze i do nich wymyśla melodie. W 2015 wydała minialbum zatytułowany„O nas”. Obecnie występuje z mężem w duecie Nine Berries, a także prowadzi teatr dla dzieci: Teatr Tup Tup. Od 2011 roku mieszka w Warszawie na Starych Bielanach z mężem i kotem. "Domy Tymczasowe" to jej debiut poetycki.

Dariusz Dziewięcki - aktor, reżyser i żongler, a od niedawna również bloger ("Weź to zrób"). Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu odnalazł swoje prawdziwe aktorskie "ja" w pracy z lalkami. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż na scenie czuje się na widowni, wydając polecenia aktorom. Reżyser z zamiłowania i wykształcenia. Film w jego reżyserii "W oparach Nikisza" został wyróżniony na prestiżowym festiwalu w USA oraz doczekał się projekcji na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Gdzie: Trzeci Księżyc Lokalne Bistro Mały Rynek 1 , jatki
Kiedy: sobota 25 stycznia godzina 20:00
Wstęp : 20 zł  

Tekst: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę