Nine Berries w Trzecim Księżycu

Trzeci Księżyc zaprasza na koncert Nine Berries, a także promocję debiutanckiego tomiku poezji Niny Malinowskiej, zatytułowanego "Domy Tymczasowe". Już w najbliższą sobotę.
Nine Berries to projekt, który powstał z potrzeby serca. Z miłości do muzyki i siebie nawzajem. To połączenie dwóch muzycznych światów. Kobieca delikatność, liryzm tekstów i melodyjność Niny oraz rockowa dusza Darka - niegrzecznego chłopca z gitarą. Z takiego połączenia musiała powstać mieszanka wybuchowa. Będzie subtelnie, będzie głośno, nastrojowo i magicznie.

Nina Malinowska - urodzona 26 stycznia 1985 roku w Sierpcu. Z wykształcenia politolożka i aktorka. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Od 2013 roku występuje na scenie jako piosenkarka, pisze wiersze i do nich wymyśla melodie. W 2015 wydała minialbum zatytułowany„O nas”. Obecnie występuje z mężem w duecie Nine Berries, a także prowadzi teatr dla dzieci: Teatr Tup Tup. Od 2011 roku mieszka w Warszawie na Starych Bielanach z mężem i kotem. "Domy Tymczasowe" to jej debiut poetycki.

Dariusz Dziewięcki - aktor, reżyser i żongler, a od niedawna również bloger ("Weź to zrób"). Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu odnalazł swoje prawdziwe aktorskie "ja" w pracy z lalkami. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż na scenie czuje się na widowni, wydając polecenia aktorom. Reżyser z zamiłowania i wykształcenia. Film w jego reżyserii "W oparach Nikisza" został wyróżniony na prestiżowym festiwalu w USA oraz doczekał się projekcji na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Gdzie: Trzeci Księżyc Lokalne Bistro Mały Rynek 1 , jatki
Kiedy: sobota 25 stycznia godzina 20:00
Wstęp : 20 zł  

Tekst: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę