Nie żyje Konrad Gaca

Skomentuj (1)

Jak informuje Kurier Lubelski, nie żyje Konrad Gaca – jeden z najbardziej znanych w Polsce ekspertów z zakresu diety i odchudzania, który w Kazimierzu przez kilka lat prowadził centrum do walki z otyłością Hotel Gaca Spa. Miał 42 lata.

Jak podaje dzisiejszy Kurier Lubelski, Konrad Gaca zmarł nocy ze środy na czwartek w wieku 42 lat.

- Około godziny 5 rano w czwartek ciało Konrada Gaca znaleźli jego bliscy w domu pod Lublinem – czytamy na łamach Kuriera. –  Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Konrad Gaca był jednym z najbardziej znanych w Polsce ekspertów w sprawach walki z otyłością. Był autorem programu Mądrego Odchudzania Gaca System, który pomógł wrócić do zdrowia wielu osobom. W ośrodkach Konrada Gacy, także w Kazimierzu, uczestnicy turnusów gubili zbędne kilogramy. Znajdowali – szczupłą sylwetkę, zdrowie i co nie mniej ważne - energię do życia.

Zasady zdrowego żywienia propagował także w mediach, m.in. w programie „Odchudzanie na śniadanie”, który był efektem współpracy Konrada Gacy i autorów programu „Pytanie na śniadanie”.

- Nasz nauczyciel – Konrad Gaca – jest superpozytywnie zakręcony i to się udziela – mówił trzy lata temu redaktor Kazimierskiego Portalu Internetowego podczas realizacji jednego z odcinków tego programu w Kazimierzu jeden z uczestników programu pan Jarosław. – Najważniejsza jest silna automotywacja. od momentu, kiedy zacząłem realizować system odchudzania z panem Konradem Gacą, okazało się, że w ciągu pierwszego miesiąca odchudzania zrzuciłem ponad 20 kg!

 

Z sympatią wspominają go także byli pracownicy Hotelu Gaca Spa, który nie istnieje już od maja tego roku.

- Pan Konrad Gaca – na pewno potwierdzą to wszyscy pracownicy – był bardzo przyzwoitym człowiekiem, porządnym szefem, człowiekiem, który bardzo chętnie pomagał ludziom  i to czasami bez interesownie – mówi jeden z byłych pracowników hotelu Gaca Spa w Kazimierzu. –  Do swojej pracy podchodził z pasją. Czuliśmy to wszyscy, widzieliśmy to wszyscy i naprawdę potrafił tym zaimponować innym.

Konrad Gaca był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness.

W 2011 roku zdobył tytuł „Top Menedżera 2011”, przyznawany przez redakcję „Kuriera Lubelskiego”.

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 21 sierpnia o godzinie 15.00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie (Droga Męczenników Majdanka 71).

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Redakcja
    Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek 21 sierpnia o godzinie 15.00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie (Droga Męczenników Majdanka 71).

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę