Muzyczny Kazimierz: MROZU kolejną gwiazdą cyklu plenerowych koncertów

MROZU kolejną gwiazdą letniego cyklu weekendowych koncertów plenerowych Muzyczny Kazimierz, które w lipcu oraz sierpniu 2023 odbędą się w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Laureat aż pięciu statuetek Fryderyków 2023 wystąpi na scenie kazimierskich Kamieniołomów 19 sierpnia 2023. Bilety na koncert trafiły do sprzedaży!
MROZU kolejną gwiazdą serii plenerowych koncertów Muzyczny Kazimierz, które w lipcu oraz sierpniu tego roku odbędą się w Kazimierzu Dolnym. Jeden z najpopularniejszych polskich artystów, a także świeżo upieczony laureat aż pięciu statuetek Fryderyków 2023, wystąpi w kazimierskich Kamieniołomach 19 sierpnia, prezentując swoje największe przeboje. Wcześniej, ogłoszono także koncert legendarnej rockowej grupy Lady Pank, która zagra w Kazimierzu Dolnym 18 sierpnia.

Już niebawem zaprezentowane zostaną nazwy kolejnych gwiazd polskiej sceny, które latem 2023 zagrają koncerty w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz. Fani muzyki na żywo już teraz mogą planować swoje wakacje w uroczym Kazimierzu i przygotować się na niezapomniane wrażenia. Koncerty to idealna okazja, by połączyć miłość do muzyki z wypoczynkiem.

Kazimierz Dolny to nie tylko koncerty i muzyka, ale również bogata oferta turystyczna. W okolicy miasteczka znajdują się liczne zabytki, takie jak zamek czy renesansowe kamienice, oraz wiele możliwości aktywnego wypoczynku. W Kazimierzu można m.in. kajakować po Wiśle, wypożyczyć rowery i zwiedzać okolicę, czy wędrować malowniczymi szlakami pieszymi. Bogata oferta gastronomiczna oraz piękne krajobrazy to dodatkowe atuty Kazimierza Dolnego, miasta słynącego z zamiłowania do kultury i sztuki.

MROZU - 19 sierpnia, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny


MROZU to twórca hitów z pierwszych miejsc list przebojów takich jak: „Aura”, „Złoto”, „Jak nie my to kto”, „Szerokie wody”. Autor tekstów, kompozytor i producent swoich płyt. Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: „Złoto” i „Galacticos”. Jego ostani, szósty już album „Złote bloki” pokrył się złotem w trzy miesiące po swojej premierze, a po kolejnych czterech zdobył status platyny. To z tego albumu pochodzi hit ostatnich wakacji - „Za daleko” i to z tym album wywalczył 5 nagród muzycznych Fryderyk. Ostatnie dwie klubowe trasy koncertowe wyprzedał do ostatniego biletu. Aktualnie szykuje nowe projekty na rok 2023 i rusza w letnią festiwalową trasę.

Nazwy kolejnych gwiazd Muzycznego Kazimierza, które wystąpią latem na scenie w Kamieniołomach, zostaną ujawnione wkrótce. Indywidualne bilety na wszystkie koncerty będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TicketclubPL.

Muzyczny Kazimierz:
    • 18 sierpnia 2023 - Lady Pank
    • 19 sierpnia 2023 - MROZU


Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)
Organizator: Stodoła Sp. z o.o.
Bilety: TicketclubPL, StodolaPL

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę