Mistrzowie Agro. Nasi na podium

Zakończył się etap powiatowy ogólnopolskiego plebiscytu Mistrzowie Agro 2019. W sześciu kategoriach czterokrotnie na miejscach na podium uplasowali się mieszkańcy gminy Kazimierz.

Trwa plebiscyt Mistrzowie Agro 2019, w którym przyznane zostaną tytuły Rolnika Roku, Gospodyni Roku, Koła Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwa Agroturystycznego Roku, Sołtysa Roku i Sołectwo Roku.

 

Właśnie zakończył się etap powiatowy plebiscytu. Wśród zwycięzców – Parchatka – miejscowość z gminy Kazimierz Dolny, która na podium uplasowała się dwukrotnie, za każdym razem zdobywając trzecie miejsce w konkursie Sołectwo Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku, gdzie trzecim miejscem uhonorowano parchackie Polanki.

 

W kategorii Gospodarstwo Agroturystyczne Roku II miejsce w powiecie puławskim zdobyła Agroturystyka pod Jabłonią z Celejowa, której właścicielka Katarzyna Siwiec nominowana przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zdobyła również II miejsce w kategorii Gospodyni Roku.

Nasi laureaci przechodzą tym samym do etapu wojewódzkiego. Czy uda im się przejść do finału ogólnopolskiego?

Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie - jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.

Plebiscyt Mistrzowie Agro 2019 jest organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro". W województwie lubelskim patronat honorowy nad akcją sprawuje wojewoda lubelski - Przemysław Czarnek.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę