Metamorfozy Fotograficzne

Chciałabyś przez chwilę być modelką na wybiegu? Teraz masz szansę! W najbliższą niedzielę 30 listopada w hotelu Berberys w Kazimierzu Dolnym odbędą się Metamorfozy Fotograficzne.

Jeśli nie masz jeszcze planów na najbliższą niedzielę, to jest 30 listopada, a chciałabyś choć przez chwilę być modelką na wybiegu, tej okazji nie możesz przegapić! W hotelu Berberys w Kazimierzu Dolnym, w godzinach od 10.00 do 18.00 odbędzie się niecodzienne wydarzenie. O czym mowa? O pokazie mody, w którym możesz wziąć udział także Ty.

- Poszukujemy 10 kobiet w zróżnicowanym wieku i rozmiarach (od 36 do XXL), które chciałyby sprawdzić swoją pewność siebie podczas pokazu mody – czytamy w informacji prasowej. – Pokaz obejmuje kreacje lubelskiej projektantki mody Marzeny Efir. Współpraca z Anną Dziurawiec. Zainteresowane osoby proszę o wysłanie zgłoszenia. www.facethedream.com/pokazmody/  Jest to idealna propozycja dla kobiet i całych rodzin na andrzejki!

Co przewidziano w programie? Imprezy towarzyszące. Będą na przykład porady stylistki prowadzone przez Annę Palusińską, podczas których uzyskamy pomoc w dobieraniu ubrania w odpowiednich barwach i fasonach, tak żeby podkreślić nasze atuty.

- Doradzę i opowiem o kolorach i fasonach ubrań, a także, w jaki sposób dobierać dodatki tak, aby Wasze kreacje, i te na co dzień, i te na specjalną okazję, wyglądały oszałamiająco – zapowiada Anna Palusińska. – Zajrzycie do ”Wieszaka pełnego kolorów” a gwarantuję, że staniecie się bardziej szykowne niż dotychczas i opuścicie go w pełni szczęśliwe. Na moim „Wieszaku” znajdą się barwne części garderoby, które posłużą jako pomoc w przekazywanych przeze mnie radach i propozycjach.

O godzinie 17.00 odbędzie się zaś Pokaz Mody dla Pań w każdym wieku i w każdych rozmiarach – Studio Krawieckie Marzena Efir.

- Drogie Panie i Panowie! W dzisiejszych czasach, gdy rynek zalewa masowa odzież, w której każdy wygląda tak samo, a jej jakość pozostawia dużo do życzenia, często mamy ochotę założyć coś oryginalnego, stworzonego specjalnie dla nas – piszą organizatorzy. – Do tego w sieciówkach często rozmiary kończą się na 42 i panie o pełniejszych kształtach czy większym biuście nie mają szans na znalezienie czegoś odpowiedniego dla nich. A panowie? Mamy wrażenie, że moda męska dostępna w sieciówkach jest tworzona tylko dla szczupłych chłopców. A co z mężczyznami, którym od pysznej kuchni żony powiększył się obwód w pasie, albo tymi, którzy ćwiczą intensywnie i mają szersze barki? Dla nich też znalezienie czegoś pasującego graniczy z cudem. Czyż nie jest tak? Wszystkich, którzy stawiają na jakość, wygodę i oryginalność, zapraszamy do Atelier & Showroom Marzeny V. Efir. Służymy fachową poradą, odpowiednim doborem kroju oraz rozmiaru, każdego rodzaju ubrań od sukienek przez spódnice, kostiumy, bluzki, bluzy, kurtki, płaszcze czy modę męską.

Oprócz tego będziemy mieli okazję skorzystać z porady wizażystki podczas wykonywania makijażu czy konsultacji z dietetykiem – Dieta na Plus prowadzonych przez Agnieszkę Kosk i Edytę Szymaniak.

Odbędą się także indywidualne sesje coachingowe z coachem ICC – Agnieszką Młynarczyk. Czas trwania sesji to 45 minut. Jednak w tym przypadku obowiązują zapisy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

Na zakończenie przygotowano specjalny quiz ze zdobytej wiedzy. Odbędzie się również losowanie nagrody w postaci kolagenowej maski ze złotem. Bez wątpienia więc najbliższa niedziela może być udanym dniem. Nie ma więc na co czekać. Wypełnij formularz i zaplanuj swoje andrzejki!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę